Hlídky strážníků a policistů musely vyhánět ze silnice v Topoli stádo ovcí

0
570
Foto: Pixabay.com

V úterý 10. července krátce před osmou ráno volal místní občan na linku 156 s tím, že se na parkovišti za prodejnou Penny market ve Václavské ulici nachází vrak vozidla. Jak občan dále uvedl, mělo jít o vozidlo značky Škoda. Hlídka na místě vozidlo skutečně nalezla. V následujících dnech bude provedeno šetření s cílem zjistit a kontaktovat jeho majitele.

Tři dny zaparkované vozidlo u benzinky Mol

K dalšímu případu odstaveného vozidla vyjížděli strážníci o hodinu později, tentokrát na čerpací stanici Mol, kde se mělo asi tři týdny nacházet vozidlo Renault Clio. Prostřednictvím lustrace byl zjištěn majitel auta, který byl následně telefonicky kontaktován. Přislíbil, že vozidlo odstraní ještě týž den. Po páté odpoledne provedla hlídka kontrolu uvedené čerpací stanice a vozidlo se zde již nenacházelo.

Motocykl s dvěma přilbami bez dozoru majitele

V 9.50 hodin přijali strážníci oznámení, že je v Tovární ulici už od půl sedmé ráno zaparkovaný motocykl se dvěma přilbami. Jak oznamovatel uvedl, v blízkosti motocyklu se nikdo nenachází. I zde byl prostřednictvím lustrace zjištěn majitel motocyklu, toho se však nepodařilo kontaktovat. Provedenou kontrolou bylo okolo půl druhé odpoledne zjištěno, že se motocykl na místě již nenachází.

Problémy s hostem restaurace v ulici Čs. armády

V 11.57 hodin volala obsluha restaurace v ulici Čs. armády s tím, že má problém s jedním z hostů. O chvíli později strážníci zjistili, že jde o místního bezdomovce, který byl z restaurace záhy vykázán.

Tři parkovačky po udání muže v ulici Obce Ležáků

Ve 14.51 hodin volal muž na linku 156 s tím, že v ulici Obce Ležáků parkují u domu čp. 776 vozidla na zeleni. Oznámení zde bylo vyřešeno umístěním tří výzev pro nepřítomné řidiče vozidel.

Zraněná klientka Domu s pečovatelskou službou

V 17.24 hodin požádala strážníky o pomoc zaměstnankyně Domu s pečovatelskou službou v Soukenické ulici, kde jedna z klientek upadla na zem. Strážníci na místě pomohli ženu zvednout. Jelikož si pádem přivodila zranění hlavy, byla na místo přivolána sanita, jejíž posádka převezla ženu k dalším vyšetřením.

Policisti se strážníky naháněli v Topoli ovce

Ve středu 11. července krátce po páté ráno vyjížděli strážníci do místní části Topol, kde se měly v blízkosti hřbitova pohybovat ve vozovce ovce. Ve spolupráci s Policií ČR byly ovce nalezeny a zahnány zpět do ohrady. Následně byl kontaktován jejich majitel, který přislíbil řádné zabezpečení poškozené ohrady.

Parkovačka za stání v zákazu v ulici Dr. Peška

V 5.50 hodin přijal operační pracovník městské policie oznámení o parkování vozidla na vodorovném dopravním značení v ulici Dr. Peška. I zde bylo oznámení vyřešeno umístěním výzvy pro nepřítomného řidiče vozidla.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here