Hlídka strážníků odchytla poblíž Medlešického pivovaru německého ovčáka. Skončil v útulku

0
741
Foto: Pixabay.com

V sobotu 14. července v 16.40 hodin se do služebny městské policie dostavil občan, aby odevzdal nalezenou peněženku s doklady. Jak uvedl strážníkům, peněženka vypadla z kapsy muži, který okolo něj projížděl na jízdním kole a na jeho volání nereagoval. Hlídka tedy nález od muže převzala a následně telefonicky kontaktovala jeho majitele. Ten se poté dostavil do služebny a peněženku i s obsahem převzal.

Hledání chovatele psa v Michalském parku

Před 19. hodinou bylo na linku 156 oznámeno, že v Michalském parku venčí muž psa na volno. Hlídka prověřila park i jeho okolí, avšak s negativním výsledkem.

Dvě parkovačky za stěrači aut v ulici Na Sádkách

Po půl desáté večer byli strážníci přivoláni do ulice Na Sádkách, kde měly nesprávně parkovat automobily. Hlídka zde shledala dvě stojící vozidla, za jejichž stěrače umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

Chlapík popíjel v budově nádraží alkohol a křičel

Ve 21.40 hodin vyjeli strážníci do ulice Čs. armády, kde měl podle telefonického oznámení v budově nádraží ČD někdo popíjet alkohol a chovat se hlučně. Po příjezdu hlídky byl však na místě klid a k uvedenému jednání zde nedocházelo.

Odchycený německý ovčák skončil v psím útulku

Před 22. hodinou obdrželi strážníci informaci o volně pobíhajícím psovi v okolí Medlešického pivovaru. Hlídka tedy německého ovčáka bez evidenční známky odchytla a dopravila jej do psího útulku v Sečské ulici, kde byl umístěn do připraveného kotce.

Zvuk z televizoru rušil večer obyvatele Topolské ulice

O několik minut později bylo oznámeno na linku 156, že v jednom z domů v Topolské ulici dochází k rušení nočního klidu hlasitou hudbou, jež zní z konkrétního bytu. V době příjezdu hlídky byl v místě slabě slyšet zvuk televizoru, avšak hudba nehrála. Strážníci se přesto pokusili kontaktovat obyvatele bytu, ten však na opakované zvonění nereagoval.

Rušení nočního klidu z restaurace na Resselově náměstí

V neděli 15. července osm minut po půlnoci byli strážníci přivoláni do restaurace na Resselově náměstí, kde docházelo k rušení nočního klidu hlukem. Po příjezdu hlídky zde byl však už klid a přestupkové jednání nebylo zjištěno.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here