Skupina dětí obtěžovala na Školním náměstí toaletářku a stříkala na ni vodou

0
934
Ilustrační foto: Pixabay.com

V neděli 15. července po půl deváté ráno požádala strážníky o spolupráci Policie ČR, neboť bylo třeba prověřit oznámení o volně pobíhajících psech, běžících po silnici z Ostřešan do Chrudimi. Hlídka prověřila uvedenou komunikaci i její okolí, avšak volně pobíhající zvířata nikde nezaregistrovala. O zjištěných skutečnostech poté informovala policii.

Příprava betonování a spuštěná bruska v Koželužské ulici

Přesně v poledne obdrželi strážníci telefonické oznámení o práci na staveništi v Koželužské ulici, kde se podle stavebního povolení může pracovat pouze ve všední dny. Strážníci na stavbě zaregistrovali dva dělníky, kteří pravděpodobně vykonávali přípravné práce k betonování, a zároveň zde bylo slyšet zvuk elektrické brusky. Zjištěné skutečnosti byly následně hlídkou oznámeny pracovníkům Stavebního odboru Městského úřadu v Chrudimi k dalšímu opatření.

Obtížná skupina dětí na toaletách na Školním náměstí

V 15.03 hodin byli strážníci přivoláni na Školní náměstí, protože obsluhu veřejných toalet obtěžovala skupina dětí, která opakovaně vstupovala do objektu, stříkala vodu a dělala nepořádek před budovou. Po příjezdu oznamovatelka hlídce sdělila, že děti už odešly a svým jednáním žádnou škodu nezpůsobily.

K muži se přidal neznámý pes a šel s ním do Škrovádu

Ve čtvrt na sedm večer volal na linku 156 občan s tím, že se k němu ve Slatiňanech cestou do místní části Škrovád přidal pes střední velikosti a černé barvy. Oznamovatel dále uvedl, že se zvířetem vyčká na příjezd strážníků u škrovádské restaurace. Hlídka psa od muže převzala a služebním vozidlem jej dopravila na dvůr Městského úřadu ve Slatiňanech, kde byl prozatím umístěn do připraveného kotce. O této skutečnosti byl neprodleně vyrozuměn příslušný pracovník úřadu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here