Strážníci marně hledali majitele psa z Hradištní ulice. Neuklízí prý exkrementy

0
575
Stafordširský teriér. Ilustrační foto: Pixabay.com

V pátek 13. července po jedenácté dopoledne kontaktoval strážníky na Resselově náměstí řidič, který při couvání z parkovacího místa zavadil zadní částí svého automobilu o vozidlo stojící na protilehlé straně. Událost chtěl řešit, avšak u zaparkovaného vozidla se jeho řidič v danou dobu nenacházel, proto požádal hlídku o zjištění majitele tohoto auta. Na základě místní znalosti pak strážníci kontaktovali muže, jenž na parkovišti automobil zaparkoval. Ten se následně dostavil na místo, kde v přítomnosti druhého řidiče shledal, že na zaparkovaném vozidle během uvedené události žádná škoda nevznikla.

Čivava utekla majitelce na Resselovo náměstí

Ve 14.33 hodin bylo strážníkům oznámeno, že Širokou ulicí směrem na Resselovo náměstí právě běžela čivava hnědé barvy. Strážníci se ji pokusili odchytnout, avšak čivava utekla zpět do Široké ulice, kde se nacházela její majitelka, které se předtím vytrhla z náruče, když se polekala. Hlídka proto ženu poučila a následně odešla.

Nenapravitelný majitel psa nebyl doma k zastižení

Několik minut před 20. hodinou byli strážníci informováni o počínání majitele psa z Hradištní ulice, jenž své zvíře pravidelně venčí na volno a neuklízí po něm exkrementy, přestože byl již několikrát tamními obyvateli upozorněn. Hlídka se jej tedy pokusila kontaktovat v místě jeho bydliště, to se však nepodařilo. Událost byla tedy zadokumentována, včetně svědeckých výpovědí, a následně bude spisový materiál postoupen k dořešení přestupkové komisi městského úřadu.

Dvojice opilců vstupovala Na Bídě do vozovky

Před 22. hodinou se na strážníky obrátil místní občan s tím, že u okružní křižovatky Na Bídě zaregistroval dva podnapilé chodce, kteří opakovaně vstoupili do vozovky. Hlídka informaci prověřila, avšak tyto osoby nikde neshledala.

Rušení nočního klidu z bytu v sídlišti Na Větrníku

V sobotu 14. července v 03.11 hodin oznámila na linku 156 obyvatelka sídliště Na Větrníku rušení nočního klidu hlukem z konkrétního bytu. Po příjezdu k uvedenému domu oznamovatelka kontaktovala strážníky s tím, že je na místě už klid a ničeho dalšího tedy po městské policii nežádá. Po tomto sdělení hlídka odjela.

Strážník nalezl u kašny na Resselově náměstí peněženku

Krátce před pátou ráno zaregistroval strážník u kašny na Resselově náměstí odloženou peněženku s finanční hotovostí. Tento nález byl prozatímně uložen ve služebně městské policie a poté byl odevzdán do oddělení ztrát a nálezů městského úřadu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here