Otravný podomní prodejce energií vnikl na soukromý pozemek v Markovicích

0
912
Foto: Městská policie Chrudim

V úterý 17. července o půl jedenácté dopoledne vyjeli strážníci na základě telefonického upozornění do ulice Strojařů, kde nesprávně parkoval automobil. Hlídka provedenou lustrací zjistila jeho majitele, jehož následně kontaktovala a dopravní přestupek s ním na místě vyřešila.

Otravný podomní prodejce energií v Markovicích

V 11.43 hodin oznámila na linku 156 obyvatelka Markovic, že na její soukromý pozemek vstoupil podomní prodejce, jenž nabízí dodávky energií. Při příjezdu hlídky se tento muž na pozemku oznamovatelky ani v jeho okolí nenacházel, neboť odešel neznámo kam.

Muž se ve Slatiňanech vrhal do vozovky pod kola aut

Po 13. hodině byli strážníci přivoláni do Slatiňan, kde místní občan zaregistroval v ulici T. G. Masaryka muže, jenž se vrhal do silnice mezi projíždějící automobily. Hlídka na místě tohoto muže nenašla, avšak následně jej zastihla na autobusové zastávce na okraji Slatiňan, kde odpočíval. Strážníci tohoto obyvatele Hrochova Týnce poučili a vzhledem k tomu, že jej shledali orientovaného místem i časem a zdravotně v pořádku, odjeli.

Zadokumentována další stížnost na stavbu pod Kopanicí

Několik minut po 17. hodině obdrželi strážníci oznámení o provádění stavebních prací na staveništi v Koželužské ulici, kde dělníci pracovali i v tuto podvečerní dobu. Hlídka pořídila na místě dokumentaci a následně stejně jako v ostatních případech událost oznámí příslušnému odboru MěÚ v Chrudimi k dalšímu opatření.

Strážníci vykázali ze zastávky tři hlučné bezdomovce

V 17.47 hodin kontaktoval strážníky občan s tím, že na autobusové zastávce v Pardubické ulici zaregistroval posedávající bezdomovce, kteří zde pili alkohol a chovali se hlučně. Hlídka na místě zastihla tři místní muže bez domova, které následně z prostoru zastávky vykázala.

Odchycený labradorský retrívr skončil v kotci

Ve středu 18. července před půl šestou ráno oznámila na linku 156 pracovnice slatiňanské firmy v ulici T. G. Masaryka, že do jejich budovy vběhl volně pobíhající pes. Strážníci tuto fenu labradorského retrívra bez evidenční známky převezli do areálu zdejšího městského úřadu, kde bylo zvíře prozatímně umístěno do připraveného kotce. O této skutečnosti byl vyrozuměn příslušný pracovník úřadu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here