Stavitel bytovky pod Kopanicí měl podle stěžovatele dvakrát během jediného dne porušit stavební povolení

0
501
Občané připomněli starostovi Řezníčkovi jeho výrok před zahájením výstavby pod Kopanicí, že to bude dopravní průšvih. Jen během první etapy výstavby se totiž očekává zvýšení dopravní zátěže v dotčené lokalitě o 25 až 30 procent. Pokud dojde k výstavbě druhé etapy, zátěž se zdvojnásobí. Město tomu mlčky přihlíží, stejně tak neodpovídá na argumenty, . Foto: Noviny Chrudim

V sobotu 21. července v jedenáct dopoledne oznámil občan na linku 156, že jsou v Koželužské ulici prováděny stavební práce v rozporu s vydaným stavebním povolením, z něhož vyplývá, že práce mohou být prováděny pouze v pracovní dny. Stejné oznámení bylo městské policii nahlášeno týž den ve 12.27 hodin. Hlídka provádění stavebních prací zadokumentovala a následně spisový materiál předala Stavebnímu odboru Městského úřadu Chrudim k dalšímu opatření.

Obnažený bezdomovec se válel v Pardubické ulici na zemi

Krátce po půl dvanácté dopoledne vyjížděli strážníci do Pardubické ulice, kde měl ležet na zemi obnažený bezdomovec. Muž se po probuzení orientoval a byl samostatné chůze. Po úpravě oděvu z místa odešel.

Parkovačka na překážejícím autě v ulici Obce Ležáků

V 11.43 hodin přijal operační praovník strážníků oznámení, že u restaurace v ulici Obce Ležáků parkuje jedno auto takovým způsobem, že znemožňuje průjezd ostatním vozidlům. Prostřednictvím lustrace byla zjištěna majitelka vozidla, kterou se však nepodařilo kontaktovat. Oznamovateli se podařilo z místa vyjet, a jelikož z ulice záhy odjela i další dvě vozidla, byla průjezdnost obnovena. Na blokující vozidlo byla umístěna výzva pro nepřítomného řidiče.

Strážníci se dočasně starali o zraněnou veverku

Po půl druhé odpoledne přinesl do služebny městské policie muž zraněnou veverku. Operačním důstojníkem byl kontaktován pracovník Záchranné stanice Pasíčka, který si ji ještě týž den od strážníků převzal.

V Pardubické ulici se znovu válel po zemi bezdomovec

Krátce před 16. hodinou vyjížděli strážníci opětovně k ležícímu bezdomovci do Pardubické ulice. Stejně jako v předchozím případě byl muž probuzen a po projednání věci z místa v pořádku odešel.

Pokuta za špatné parkování auta v sídlišti Na Šancích

V 18.02 hodin volal občan na linku 156 s tím, že v ulici Na Šancích parkuje vozidlo značky Škoda, které brání průjezdu ostatních vozidel. O chvíli později byl zjištěn a následně kontaktován majitel vozidla, který se dostavil na místo a vozidlo přeparkoval. Přestupek s ním byl vyřešen uložením pokuty.

Bezdomovec do třetice obtěžoval v Pardubické ulici

Před 23. hodinou řešili strážníci v pořadí už třetí oznámení týkající se bezdomovce v Pardubické ulici. Tentokrát se měl pohybovat poblíž autobusové zastávky. Provedenou kontrolou nebyl však nalezen.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here