Žena si nasadila pouta a ztratila od nich klíče. Vysvobodili ji až chrudimští strážníci

0
1227
Foto: Pixabay.com

V pátek 20. července krátce po desáté dopoledne vyjížděli strážníci do místní části Topol, kde měl v okolí hasičské zbrojnice volně pobíhat pes. Provedenou kontrolou nebyl však nalezen.

Údajně poškozený zámek od vrat garáže

V 11.20 hodin se na strážníky obrátila žena s tím, že zjistila u vrat své garáže poškození zámku. Strážníci na místě provedli kontrolu vrat a údajně poškozeného zámku, nic podezřelého však neshledali. Zámek nejevil známky porušení.

Nález zraněného mláděte sovy u ZŠ Víta Nejedlého

Ve 12.23 hodin volal muž na linku 156 s tím, že u Základní školy Víta Nejedlého nalezl zraněné mládě sovy. Hlídka na místě sovu nalezla a převezla do služebny, kde si ji ještě týž den vyzvedl pracovník Záchranné stanice Pasíčka.

Zloděj zadržený v chrudimské Bille odešel s pokutou

Po 14. hodině vyjížděla hlídka do prodejny Billa, kde pracovník ostrahy zadržel zloděje zboží. Na místě bylo zjištěno, že zde muž z Hrochova Týnce odcizil bonboniéru v hodnotě 119 Kč. Jelikož se ke svému jednání doznal, byla mu uložena pokuta.

Hádka dvou bezdomovců v ulici V Hliníkách

V 16.48 hodin přijal operační pracovník městské policie oznámení, že se v ulici V Hliníkách hádají dva bezdomovci. Jak dále uvedl, mělo jít o muže a ženu. Hlídka provedla kontrolu uvedené ulice a blízkého okolí, dvojice však nebyla nalezena.

Parkovačka za stěračem auta na Masarykově náměstí

V 17.14 hodin volala žena na linku 156 s tím, že na Masarykově náměstí parkuje vozidlo před vjezdem do jednoho z místních podniků a ztěžuje tak průjezd vozidlům zásobování. Strážníci prostřednictvím lustrace zjistili majitelku uvedeného vozu, tu se však nepodařilo kontaktovat. Oznámení bylo vyřešeno umístěním výzvy pro nepřítomného řidiče.

Strážníci sundali v Tovární ulici ženě z rukou pouta

Z Masarykova náměstí se hlídka přesunula do Tovární ulice, odkud žena oznámila, že si při hře s dětmi nasadila na ruce pouta a následně od nich ztratila klíč. Strážníci ženě pomohli a pouta jí z rukou sundali.

Strážníci vykázali z lavičky v Novoměstské ulici bezdomovce

V 18.22 hodin přijali strážníci oznámení o bezdomovci, který měl ležet na lavičce v Novoměstské ulici. Strážníci na místě muže nalezli a po projednání věci byl z místa vykázán.

Dvě stížnosti na hlasité hosty před restaurací U Džbánu

Krátce po půl deváté večer řešili strážníci oznámení, že se v Erbenově ulici před restaurací U Džbánu hlasitě baví hosté restaurace, kteří sedí u stolu umístěného na pozemku města, a tím je tvořen nepovolený zábor veřejného prostranství. Hlídka na místě jednala s obsluhou restaurace, kterou upozornila na nepovolený zábor. Zaměstnanec restaurace stůl se židlemi ihned uklidil. Do stejné ulice se na základě oznámení strážníci vrátili o tři hodiny později, kdy se zde měli hosté opět hlasitě bavit před restaurací. Po příjezdu hlídky byl už na místě klid a přestupkové jednání nebylo zjištěno.

Bezdomovkyně volala v ulici V Hliníkách o pomoc

Ve 22.34 hodin volala žena na linku 156, že v ulici V Hlinkách slyší, jak nějaká žena volá o pomoc. Hlídkou bylo zjištěno, že šlo o bezdomovkyni, která se v parku zdržovala se svým přítelem. Oba hlídce uvedli, že k ničemu nedošlo a že po hlídce nic nežádají.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here