Divadelní komedie Jak je důležité býti (s) Filipem v Klášterních zahradách

0
730

Divadelní společnost Indigo uvede v pátek 27. července od 20 hodin v Klášterních zahradách divadelní představení od Oscara Wildea Jak je důležité býti (s) Filipem.

Ryze britská studie žen, mužů, vztahů a stereotypů

O čem to bude? „Milý příteli, pokud nemáš rád pozéry, koho vlastně můžeš mít rád?“ Jsme důvtipní. Jsme seriózní. Jsme dobře vychovaní. Jsme elegantní. Někdy ale, když se nikdo nedívá, vášnivě jíme, chodíme v ponožkách a věříme na osud. Ryze britská studie žen, mužů, vztahů a stereotypů, kterým dobrovolně a s úsměvem podléháme. Jak je důležité psát si deník? Jak je důležité znát Bunburyho? Jak je důležité vypadat vždycky dokonale? Jak je důležité jíst koblihy s klidem? Jak je důležité jmenovat se Filip? Komedie mnoha párů, které nepodceňují styl a nepřeceňují pravdu.

Herci, režisérka a další

Překlad: tým překladatelů pod vedením Zuzany Šťastné a Stanislava Rubáše
Režie: Hana Marvanová
Dramaturgie: Jakub Liška, Karolina Ondrová
Výprava: Anna Chrtková
Hudba: Robin Schenk
Pohybová spolupráce: Ondřej Jiráček
Hrají: Michael Vykus, Radek Zima, Lilian Fischerová, Jana Trojanová, Simona Vrbická, Karolína Frydecká, Miroslav Dvořák, Viktor Zavadil
Uvádí Divadelní společnost Indigo z.s.

Vstupenky je možné koupit i v předprodeji

Vstupenky jsou k dispozici i v předprodeji v Divadle Karla Pippicha na telefonním čísle 603 881 003 od pondělí do čtvrtka vždy od 14 do 18 hodin, v pátek potom od 14 do 17 hodin, nebo v Turistickém informačním centru na Resselově náměstí na telefonním čísle 773 993 333 či od pondělí do pátku v době od osmi do 12 hodin a poté od 12.30 do 16 hodin.

Video: globalvisionas
Zdroj: YouTube.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here