Dva zloději zadržení v chrudimských supermarketech během jediného dne. Oba odešli s pokutou

0
384
Foto: Pixabay.com

V pondělí 30. července ve 13.01 hodin oznámil na linku 156 pracovník ostrahy supermarketu v ulici Obce Ležáků, že v jejich prodejně došlo ke krádeži zboží. Strážníci v supermarketu zastihli podezřelého muže, jenž se ke svému jednání doznal a hlídka s ním vyřešila přestupek proti majetku uložením pokuty. Zadržené zboží bylo v neporušeném stavu vráceno zpět do prodeje.

Zloděj zadržený ve Škroupově ulici zaplatil pokutu

Ve 14.55 hodin byli strážníci přivoláni do prodejny potravin ve Škroupově ulici, kde jeden ze zákazníků pronesl za pokladní zónu zboží bez zaplacení. Jelikož se muž přítomné hlídce přiznal, že jednal úmyslně, vyřešili strážníci i tento přestupek uložením pokuty.

Návštěvníci restaurace si opřeli kola o soukromý plot

Před 21. hodinou kontaktoval strážníky občan s tím, že hosté nedaleké restaurace opřeli svá jízdní kola o jeho plot. Přestože je následně upozornil na jejich počínání, oni své dopravní prostředky neodvezli a vešli do podniku. Na místo tedy vyjeli strážníci, ale uvedené osoby nezastihli, neboť už mezitím odjely pryč.

Rušení nočního lidu v paneláku ve Fibichově ulici

Ve 23.02 vyjeli strážníci do Fibichovy ulice, kde v tamním panelovém domě docházelo k rušení nočního klidu hlasitou hudbou, jež vycházela z jednoho bytu. Hlídka kontaktovala jeho obyvatele, který hudbu vypnul. Po vyřešení přestupku strážníci odjeli.

Policisté byli tentokrát rychlejší než strážníci

Ráno před půl třetí obdrželi strážníci telefonické oznámení o rušení nočního klidu v Koželužské ulici, kde na dětském hřišti křičeli dva mladíci. Po příjezdu strážníků se tam již nacházeli policisté, kteří věc řešili.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here