Žena zatloukla hřebíky dveře na půdu. Naštvala tím sousedy

0
624
Foto: Městská policie Chrudim

V neděli 29. července v 8.49 hodin kontaktoval strážníky občan s tím, že v ulici Strojařů zaregistroval vytékající vodu ze silnice. Hlídka následně učinila dotaz u Vodárenské společnosti Chrudim, jejíž příslušný pracovník sdělil, že havárii mají nahlášenou a řeší ji.

Žena znemožnila sousedům přístup na půdu

Před půl dvanáctou dopoledne byli strážníci přivoláni do Slatiňan, kde v jednom z domů v ulici T. G. Masaryka docházelo k sousedským neshodám. Po příjezdu hlídky vyšlo najevo, že jedna z obyvatelek zatloukla hřebíky vstupní dveře na společnou půdu, aby znemožnila vstup do půdních prostor ostatním obyvatelům domu. Událost byla proto zadokumentována a následně bude postoupena k dořešení přestupkové komisi ve Slatiňanech.

Pokřikující bezdomovec na autobusové zastávce

Po půl druhé odpoledne bylo na linku 156 oznámeno, že na autobusové zastávce v Pardubické ulici posedává bezdomovec, jenž křičí na ostatní lidi. Hlídka tedy muže ze zastávky vykázala.

Rušení nočního klidu hudbou na Podhůře

Ve 22.34 hodin vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení do zahrádkářské kolonie na Podhůře, kde rušila noční klid hlasitá hudba, jež zněla z jedné zahrady. Majitelka chaty hlídce uvedla, že zde probíhala oslava narozenin a poté hudbu vypnula. Po vyřešení přestupku proti veřejnému pořádku byl na místě klid a strážníci odjeli.

Dvě podezřelá auta v průmyslové zóně

O několik minut později upozornila strážníky žena na to, že v průmyslové zóně zaregistrovala dvě podezřelá projíždějící vozidla. Hlídka celou lokalitu prověřila, avšak automobily nikde nezaregistrovala.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here