Mezinárodní hudební festival Hardcore day v chrudimském R klubu. Hlavní hvězdou jsou američtí Pro Pain

0
670

V sobotu 4. srpna pořádá chrudimský R klub Na Rozhledně od 13 hodin na dvou pódiích mezinárodní hudební festival Hardcore day. A kdo se představí? Headlinery celé akce jsou američtí Pro Pain, dále vystoupí kapely In Other Climes, Head2Down a domácí formace Locomotive, Plán To Kill, Sagvan Töfi, Konfront, Streetmachine, Fourth Face a Pavilon 9.

Vstupenky jsou tradičně v předprodeji U Guláška

„Přijďte, jistě vás nakopnou,“ říká na adresu kapel provozovatel R klubu Jirka Trubák. Kapacita vstupenek je přitom omezená. K dostání jsou v předprodeji v restauraci U Guláška za 490 Kč a přímo na místě pak za 590 korun. Otevřeno pro veřejnost bude už od 12 hodin dopoledne.

Bude horko. Uskuteční se miss mokré tričko?

A tady jsou doplňující informace pro ty z vás, kteří se chystáte na sobotní Hardcore Day v eRku. Na čepu bude Rychtář, Plzeň, cider a limča. Žaludek vám zasytí Medychef burgrama, hranolkama, hot dogem nebo si můžete dopřát zeleninový salát, utopence, klobásu z udírny, pizzu či gulášek od Guláška. Veškerý merch kapel bude uvnitř eRka včetně limitovaných trik R Klubu. Protože bude nejspíš hic, tak nainstalujeme venkovní sprchu a pokud se najde organizátor pro miss mokré tričko, nebudeme proti. Přijedou kluci od SJPRODUKTION a budou nám nad hlavami přelétávat kamerou a vytvoří jako vždy luxusní video z akce.

Dvě pódia – jedno venkovní a druhé v eRku

A to hlavní, stage budou dvě. Venkovní Stage Malíři Chrudim a vnitřní Stage R Klub. Stage Malíři 13-14, Sagvan Töfi 15-16, Pavilon 9 17-18, Locomotiv 19-20, In Other Climes 21-22 a Pro Pain 23-00 Fourt Face. Stage R Klub 14-15 X Core, 16-17 Head 2 Down, 18-19 Plán To Kill, 20-21 Konfront, 22-23 Streetmachine. Afterpárty odstartuje Dj Applemusic a možná zahraje i na přání. Toť vše, ostatní uvidíte na místě, těšíme se na vás.

Video: Steamhammer
Zdroj: YouTube.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here