„Zaručená“ pravda o chrudimských politicích, tvrdí anonym. Cílí na e-maily místních firem

0
929
Foto: Pixabay.com

Po internetu nyní koluje anonym, který cílí na e-maily chrudimských firem. A jak jinak, dotýká se místní politiky a blížících se komunálních voleb. Na nikom přitom nenechává nit suchou, a protože se snažíme být otevření, sdílíme ho v plném znění i s chybami, které obsahuje, i když se nás bezprostředně rovněž dotýká. Úsudek je pak na každém z vás, milí čtenáři. Redakce se však s jeho plným zněním s ohledem na chybějící důkazy a především jméno autora neztotožňuje.

Předmět: Toto vás zaručeně dostane – pravda o chrudimských politicích!

Proč jen v Chrudimi volíme stejné politiky pořád dokola – níže najdete na každou stranu nějakou pikantnost, takové kuloární tajemství, abyste měli komplexní obrázek na jejich práci.

Tajemství každé z těchto stran budu do voleb rozšiřovat a ke každé straně pošlu samostatný e-mail, abych podpořil svá tvrzení.

Proč tohle píšu?

Jsem politicky neangažovaný a chci, abysme při volbách nezapomněli kroužkovat a konečně mohli vyhnat tu prohnanou bandu z radnice. Nechci se další volební období dívat, jak město bude ještě víc skomírat a rada města si bude poklepávat na ramena, jak to tu všechno krásně funguje.

!!! Pokud vás tento email zaujal, přepošlete ho dalším chrudimákům, ať i oni vědí, jak špinavé prádlo jednotlivé strany nosí !!!

Čechlovský a celá ODS jde na ruku Kuštovi a v místním sdružení jsou lidé, kteří tu v roce 2005 umožnili největší podvody. Viz. první Kuštovi miliony a prodej vody rakušákům. Jde jim na ruku Kuštou vlastněný server chrudimskenoviny.cz

Řezníček si létá za naše peníze na výlety do zahraničí a bere peníze ze spolku Zdravé Město, kde je členem představenstva.

Komunisti by nejradši nechali dominantu našeho města – kostel na náměstí – shnít a spadnout.

ANO se chce napojit na místní politiku jako Babiš na dotace a začít to tu vysávat. Jde jim těžce na ruku místní informační server novinychrudim.cz

Arogantní TOP09 a fanatičtí Svobodní vědí, že nikoho díky své historii nemůžou oslovit, tak si vymysleli název Chrudimáci a čekají, že jim to někdo sežere.

Piráti jsou mladý a nezkušený kluci – většině z nich není ani 35 roků – ti tak budou vládnout.

Vyčpělá ČSSD s Trávníčkem v čele už neví, kde si nahrabat víc peněz a tak se drží zuby nehty posledních míst v radě města. Jde jim na ruku Chrudimský deník, kterému platí měsíční taxu z krajského rozpočtu.

Málek se svou Koalicí pro Chrudim, která se maskuje před názvem KDU-ČSL a postem 4. místostarosty nemůže být víc k smíchu. Snad jen tím, že sám své firmě R36 s.r.o. přihrává veřejné zakázky na propagaci města.

Jsem zásadně proti anonymům, ale uveřejněním těchto věcí by se můj život ve městě stal nesnesitelným.

Říkejte mi tedy Nespokojený Chrudimák

P.S. Jestli tyto e-maily nechcete, tak odpovězte jen „Nechci tyto maily“

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here