Alarm z prodejny potravin rušil pozdě večer obyvatele Husovy ulice. Byly pootevřené dveře u skladu

0
375
Foto: Pixabay.com

Ve čtvrtek 2. srpna v 8.15 hodin obdrželi strážníci telefonické oznámení o nesprávně zaparkovaném automobilu v ulici Na Sádkách, který zde stál na chodníku. Hlídka tedy za stěrač takto zaparkovaného auta umístila výzvu pro nepřítomného řidiče.

V Městském parku ležela zraněná poštolka

Před desátou dopoledne byli strážníci přivoláni do Městského parku, kde občan zaregistroval zraněnou poštolku. Hlídka proto zvíře dopravila v přepravním boxu do služebny na Resselově náměstí, kde si poštolku po telefonické domluvě převzal do své péče pracovník záchranné stanice živočichů.

Tísňový signál nemohoucího muže z Hradební ulice

Krátce po poledni obdržel operátor městské policie tísňový signál od obyvatele Hradební ulice, jenž potřeboval pomoc strážníků. Hlídka muže zastihla doma ležícího na zemi po pádu. Následně jej strážníci nezraněného vyzvedli a usadili do křesla, kde zůstal v péči přítomné manželky.

Pes poblíž železničního přejezdu v ulici Obce Ležáků

V 15.37 volala na linku 156 místní žena s tím, že u železničního přejezdu v ulici Obce Ležáků zaregistrovala volně pobíhajícího psa plemene italský honič. Hlídka prověřila místo a následně i celou lokalitu, avšak zvíře nikde nezaregistrovala.

Žena odchytla v Čáslavské ulici volně pobíhajícího psa

Po 16. hodině vyjeli strážníci do Čáslavské ulice, kde oznamovatelka odchytla volně pobíhajícího psa a čekala na příjezd hlídky. Ta celou ulici prověřila, avšak ženu se zvířetem nikde nezahlédla.

V Malecké ulici utíká otvorem v plotu pes

Několik minut po 17. hodině informoval strážníky anonymní oznamovatel o tom, že v okolí restaurace v Malecké ulici zaregistroval volně pobíhajícího psa. Hlídka po příjezdu zvíře spatřila, avšak to následně prolezlo otvorem v plotu na pozemek svého majitele. Strážníci jej tedy kontaktovali a poučili ho. Po vyřešení přestupku odjeli.

Auto bránilo v Havlíčkově ulici ve výjezdu ze dvora

V 17.19 hodin požádal o příjezd strážníků do Havlíčkovy ulice muž, jenž nemohl vyjet automobilem ze dvora, neboť před jeho vjezdem nesprávně parkovalo cizí auto. Do ulice tedy vyjela hlídka, jež cestou obdržela informaci od oznamovatele, že už mezitím uvedený automobil odjel pryč.

Strážníci a policisté se psem kontrolovali večer prodejnu

Před 22. hodinou oznámila na linku 156 místní žena, že v Husově ulici zní ve vnitrobloku akustický alarm. Strážníci po příjezdu zjistili, že signál patří k místní prodejně potravin, jež měla pootevřené zadní dveře. Z tohoto důvodu byla na místo přivolána i hlídka Policie ČR s psovodem. Násilné vniknutí do obchodu se však nepotvrdilo, proto byla přivolána vedoucí prodejny, která alarm vypnula.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here