Tradiční turnaj ve fotbálku a rocková alternativa na Janderáku

0
836

Rok rychle utekl a na bývalém hřišti Janderov se (stejně jako v posledních šesti letech) o druhém srpnovém víkendu koná turnaj v malé kopané spojený s rockovou hudbou. V pátek 10. srpna navečer zahraje v akustickém stanu kontroverzní harmonikář Jim Čert; následující den to v hlavním stanu rozjedou kapely z alternativní scény: Gun Dreams, Našrot, Půlnoc a Stará dobrá ruční práce.

Spíš oddechová recese než úporný boj

Samotný turnaj začne v sobotu 11. srpna v 10 hodin. Jak pamětníci dobře vědí, Underground Football Cup je spíš recesí než úpornou sportovní událostí. Je proto je otevřený pro všechny a bez rozdílu pohlaví:-) Všemožné převleky jsou vítány a ti nejoriginálnější budou náležitě oceněni jako „morální vítězové“. Ovšem vyřazovací část turnaje, kam postoupí nejlepší týmy ze skupin, je už prestižní záležitostí.

Burgery, regionální piva, čajovna, kafárna a další

Pro návštěvníky ze vzdálenějších obcí a měst budiž připomenuto, že hřiště Janderov najdou v těsné blízkosti řeky Chrudimky, na půli cesty mezi Chrudimí a Slatiňany. Po oba dny bude připraveno bohaté občerstvení od Giles Burger, regionální piva, čajovna, kafárna, stolní fotbálky či dětský koutek. O hudební doprovod během turnaje se postará Selectaa Alesh (afrobeat, dub, punk, hardcore, balkan, ska, reggae atd.).

Na páteční muzicírování je vstup zdarma. Lístek na sobotní program stojí do 18. sobotní hodiny 150 korun, později už 200 korun. Pořádající spolek Don Zordon zve všechny, kdo mají rádi fotbal a kvalitní bigbít!

Napsal: Miloš Pelikán

Video: Matthew Unnamed
Zdroj: YouTube.co

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here