Z podezřelé dvojice v Jiráskově ulici se vyklubali pracovníci Technických služeb Chrudim

0
574
Technické služby Chrudim. Ilustrační foto: Pavel Zeman

V úterý 7. srpna po půl desáté dopoledne bylo oznámeno na linku 156, že se v Jiráskově ulici pohybuje podezřelá dvojice osob, jež obhlíží místní domy. Hlídka po příjezdu do ulice v těchto lidech zjistila pracovníky Technických služeb Chrudim, kteří prováděli úklidové práce.

Opilec s dehydrovaným psem v okružní křižovatce

V 19.17 hodin byli strážníci přivoláni k okružní křižovatce ve Václavské ulici, kde se pohyboval viditelně opilý muž s pohublým a dehydrovaným psem. Hlídka oznámení prověřila, avšak uvedeného muže se zvířetem nikde nezaregistrovala.

Parta lidí rušila noční klid v sídlišti Na Rozhledně

Asi ve 22.45 hodin upozornila strážníky místní žena na skupinu lidí, jež seděla v sídlišti Na Rozhledně před bývalou restaurací a křikem rušila noční klid. V době příjezdu hlídky se na místě, ani v okolí nikdo nenacházel a všude byl klid.

Podezřelý muž se svítilnou časně ráno v sídle firmy

Ve středu 8. srpna po čtvrté ráno požádal o příjezd strážníků zaměstnanec firmy se sídlem v ulici V Hliníkách, neboť uvnitř budovy jejich společnosti zaslechl rámus a zaregistroval osobu, jež se tam pohybovala s rozsvícenou ruční svítilnou. Do sídla společnosti tedy vyjela hlídka společně s policisty. V podezřelé osobě byl následně zjištěn další pracovník firmy.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here