Neznámý chlípník sexuálně obtěžoval po setmění v ulici V Průhonech procházející ženu

0
502
Foto: Pixabay.com

V pátek 10. srpna o půl jedenácté dopoledne kontaktoval strážníky občan s tím, že jeho vyhrazené parkovací místo pro vozidlo invalidy na Tyršově náměstí neoprávněně obsadil cizí automobil. Hlídka na místě pořídila fotodokumentaci přestupkového jednání a zjistila majitelku auta, kterou vyrozuměla, aby vyhrazené parkovací místo neprodleně uvolnila. Věc bude následně předána k dořešení pracovníkům odboru dopravy Městského úřadu v Chrudimi.

Parkovačka za stěračem dodávky kvůli stání na chodníku

Ve 14.40 hodin byli strážníci přivoláni do ulice Bohuslava Martinů, kde občan zaregistroval dodávkový automobil stojící na chodníku. Hlídka za stěrač takto zaparkovaného vozidla umístila výzvu pro nepřítomného řidiče.

Zhruba pětileté děti kouřily cigarety v Michalském parku

Po 15. hodině bylo oznámeno na linku 156, že se v Michalském parku zdržuje skupinka přibližně pětiletých dětí, které zde kouří cigarety. Strážníci tady zastihli mladistvého chlapce, jenž strážníkům uvedl, že uvedené děti park opustily a odešly neznámo kam. Hlídka poté prověřila okolí parku a následně i celou lokalitu, avšak děti nikde nezaregistrovala.

Obyvatelka Markovic neprávem vyháněla děti z hřiště

Ve tři čtvrtě na pět odpoledne vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení do Markovic, kde místní obyvatelka křičela na děti hrající si s míčem a vyháněla je s tím, že hřiště není určeno k míčovým hrám. Hlídka ověřila, že hru s míčem na zdejším sportovišti nic nezakazuje a následně se pokusila kontaktovat uvedenou ženu. To se však v uvedené době nepodařilo.

Žena přinesla strážníkům nalezený mobilní telefon

V 18.37 hodin se do služebny městské policie dostavila žena, aby odevzdala nalezený mobilní telefon. Hlídka poté nález předala do oddělení ztrát a nálezů MěÚ v Chrudimi.

Cizí automobil zabránil ženě ve vjetí do vlastní garáže

Před půl osmou večer se na strážníky obrátila obyvatelka ulice Dr. Malíka s tím, že před její garáží parkuje cizí automobil, jenž jí znemožnil zajet s vozidlem do garáže. Do ulice tedy vyjela hlídka, která však cestou obdržela informaci od oznamovatelky, že dotyčný automobil mezitím odjel pryč.

Sexuální obtěžování ženy nyní vyšetřuje Policie ČR

Ve 21.45 hodin upozornila strážníky žena na to, že ji cestou ulicí V Průhonech sexuálně obtěžoval neznámý muž a uvedla jeho popis. Na základě tohoto sdělení hlídka přivolala policisty, kteří událost převzali do své kompetence. Hlídka mezitím prověřila uvedenou ulici a následně i celou lokalitu, avšak podezřelého člověka nikde nezaregistrovala.

Ve Vrchlického ulici došlo před půlnocí k úniku vody

Ve 23.27 hodin kontaktovali strážníky hasiči a požádali je o prověření oznámení o úniku vody ve Vrchlického ulici. Hlídka informaci ověřila a následně kontaktovala Vodárenskou společnost Chrudim, která o této závadě už věděla a na místo havárie vyslala technika.

Rušení nočního klidu ze hřiště v sídlišti Víta Nejedlého

Před druhou ráno volal na linku 156 anonymní oznamovatel s tím, že na dětském hřišti v sídlišti Víta Nejedlého dochází k rušení nočního klidu. Hlídka na místě však nikoho nezastihla a rušení nočního klidu nezaregistrovala.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here