Zaměstnankyně chrudimského Albertu měly obavu o život nešťastné kolegyně

0
911
Foto: Pixabay.com

Ve středu 15. srpna krátce před osmou ráno upozornil strážníky místní občan na podezřelého muže, jenž u supermarketu na Palackého třídě vybíral od kolemjdoucích lidí finanční příspěvky do kasičky. Hlídka zjistila po příjezdu jeho totožnost a následně shledala, že má ke své činnosti potřebná povolení i doklady.

Hlučná mládež v Klášterní ulici ve Slatiňanech

V 15.40 hodin byli strážníci přivoláni do Klášterní ulice ve Slatiňanech, kde u jednoho z domů posedávala hlučná mládež, jež zde dělala nepořádek. Když tuto skupinku tamní obyvatel napomenul pro nevhodné chování, mladíci se mu vysmáli. Přivolaná hlídka však na uvedeném místě mladé lidi, ani oznamovatele nezastihla.

Obava oznamovatelky o život a zdraví kolegyně

Po půl páté odpoledne kontaktovala strážníky pracovnice hypermarketu v ulici Dr. Milady Horákové s tím, že její kolegyně dva dny nenastoupila do pracovní směny. Žena dále vyslovila obavu o její život a zdraví, neboť její kolegyně právě prochází nelehkým životním obdobím. Po příjezdu hlídky byli však už u prodejny přítomni policisté, kteří záležitost řešili.

Parkovačka po udání v ulici Přemysla Otakara

Ve 21.03 hodin bylo na linku 156 oznámeno, že v ulici Přemysla Otakara parkuje automobil na chodníku. Hlídka tedy za stěrač tohoto vozidla umístila výzvu pro nepřítomného řidiče.

Rušení nočního klidu z kavárny na Resselově náměstí

Několik minut po půl jedenácté večer obdrželi strážníci informaci o rušení nočního klidu v kavárně na Resselově náměstí. Po příjezdu hlídky byl však na místě klid a poslední hosté byli již na odchodu. Přestupkové jednání nebylo tedy zjištěno.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here