Úklid parkoviště ve čtyři ráno u chrudimského Kauflandu budil občany. Museli zasáhnout strážníci

0
576
Foto: Městská policie Chrudim

V neděli 19. srpna v 11.31 hodin volal muž na linku 156 s tím, že v Jiráskově ulici odchytl volně pobíhajícího psa. Hlídka psa od muže převzala. Následně se podařilo zjistit jeho majitelku, které byl pes předán. Přestupek v podobě porušení vyhlášky města byl vyřešen uložením pokuty.

Vytékající voda z chodníku v Radoušově ulici

Po půl čtvrté odpoledne zaregistrovali strážníci při hlídkové činnosti v Radoušově ulici z chodníku vytékající vodu. Závada byla poté nahlášena pracovníkovi Vodárenské společnosti Chrudim.

Zraněné kotě se zlomenou nohou skončilo v útulku

Ve 21.18 hodin se do služebny městské policie dostavila žena, která strážníkům předala zraněné kotě, které mělo zřejmě zlomenou nohu. Kotě bylo následně umístěno do útulku, o čemž byla ihned vyrozuměna jeho pracovnice.

Dvojice opilců o půl třetí ráno v Topolské ulici

Krátce po půl třetí ráno prověřovala hlídka oznámení, že jdou Topolskou ulicí dva opilí muži a hlasitě pokřikují. Provedenou kontrolou ulice a přilehlého okolí nebyla však dvojice nalezena.

Úklid parkoviště ve čtyři ráno u Kauflandu budil občany

Ve 4.10 hodin přijal operační pracovník městské policie oznámení, že je od obchodního domu Kaufland slyšet nějaký hluk. Hlídka na místě zjistila, že je zde prováděn úklid parkoviště. Pracovník provádějící úklid byl poučen o době nočního klidu a s pracemi poté přestal.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here