V ulici V Hliníkách měl večer pobíhat polonahý muž a bouchat do vozidel a popelnic

0
495
Foto: Pixabay.com

V pondělí 20. srpna ve 13.12 hodin volal muž na linku 156 s tím, že v ulici Obce Ležáků v blízkosti mateřské školy parkují vozidla na veřejné zeleni. Oznámení zde bylo vyřešeno umístěním dvou výzev pro nepřítomné řidiče vozidel.

Strážníci hledali podomní prodejkyni energií

O hodinu později vyjížděli strážníci k oznámení o podomním prodeji. Jak oznamovatel uvedl, v Topolské ulici se měla pohybovat žena, jež nabízela změnu dodavatele energií. Strážníci provedli kontrolu uvedené ulice i přilehlého okolí, avšak ženu odpovídající popisu nenalezli.

U obchodního domu Tesco ležel muž z Prosetína

Krátce před půl devátou večer prověřovali strážníci oznámení o ležícím bezdomovci u obchodního domu Tesco. Hlídka na místě zjistila, že jde o muže z Prosetína. Muž se orientoval a byl schopen samostatné chůze. Po projednání věci tedy z místa odešel.

Parkovačka po udání anonyma v ulici Přemysla Otakara

Ve 21.06 hodin přijal operační pracovník anonymní oznámení o parkování vozidel na chodníku v ulici Přemysla Otakara. O chvíli později bylo v uvedené ulici zjištěno jedno špatně parkující vozidlo, na které byla umístěna výzva pro nepřítomného řidiče.

Hlídka strážníků hledala V Hliníkách polonahého muže

Od nádraží se hlídka přesunula do ulice V Hliníkách, kde se měl pohybovat polonahý muž, který měl údajně bouchat do vozidel a popelnic. Na místě nebyl však nikdo nalezen. Provedenou kontrolou nebylo zjištěno ani žádné poškození vozidel či popelnic.

Noční hádka dvou bezdomovců na Palackého třídě

Okolo půl dvanácté v noci vyjížděli strážníci na Palackého třídu, kde mělo na autobusové zastávce dojít ke slovní rozepři mezi dvěma bezdomovci. Hlídka na místě hovořila s oběma muži, kteří uvedli, že se pouze pohádali. Oba následně z místa odešli.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here