Opilá žena byla sprostá na hosty i personál restaurace v Havlíčkově ulici

0
898
Foto: Pixabay.com

V neděli 26. srpna v před desátou dopoledne oznámila na linku 156 pracovnice prodejny obchodního centra v ulici SNP, že nalezla bankovku. Hlídka tedy nález převzala a následně jej odevzdala do oddělení ztrát a nálezů městského úřadu.

Bezdomovec kradl v supermarketu na Palackého třídě

V 10.38 hodin byli strážníci přivoláni do supermarketu na Palackého třídě, kde došlo ke krádeži zboží. Přítomný podezřelý bezdomovec se ke svému jednání hlídce doznal, proto byl jeho přestupek vyřešen uložením pokuty.

Parkovačka za stání na vyhrazeném místě pro invalidu

Po 20. hodině upozornil městskou policii občan na to, že na jeho vyhrazeném parkovacím místě pro vozidlo invalidy neoprávněně parkuje cizí automobil. Jelikož se strážníkům nepodařilo majitele tohoto vozidla kontaktovat, byla po domluvě s oznamovatelem za stěrač jeho automobilu umístěna výzva pro nepřítomného řidiče.

Opilá žena byla sprostá na hosty i personál restaurace

Ve 22.41 hodin vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení do Havlíčkovy ulice, kde se v místnm podniku nacházela podnapilá žena, jež verbálně napadala přítomné hosty i obsluhu. V přítomnosti hlídky se dotyčná všem přítomným lidem omluvila a z restaurace odešla.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here