Festival Zlatá Pecka jde do finále: turnaj v pétanque a třikrát divadlo

0
1203

Program v Medlešicích nekončí sobotním happeningem, ale pokračuje i v neděli 1. září. Od devíti hodin se tam můžete zúčastnit turnaje v oblíbené francouzské hře pétanque.

Večer v Divadle Karla Pippicha v 19 hodin začne antický kabaret Smaragdová destička aneb Bohové, vraťte se, turistům se stýská. Hlavními postavami jsou bohyně Héra (v podání Dagmar Peckové) a další mytologické bytosti: Zeus, Poseidón, Artemis a Hermés. Autorem scénáře a režisérem je Tomáš Vondrovic. Zbývá posledních několik lístků, proto neotálejte!

Přidaná představení v pondělí a úterý

Pro velký zájem budou v chrudimském divadle reprízována dvě představení, která obě začnou v 19 hodin. V pondělí 3. září to bude inscenace Carmen Y Carmen, v níž se divákům se na jednom pódiu představí diva operní a činoherní. Setkání dvou Carmen v lokále jednoho nešťastného hostinského se ocitne až na rozhraní umění a kriminální zápletky… V hlavních rolích uvidíte Dagmar Peckovou a oblíbenou herečku Barboru Hrzánovou.

Úterní večer bude patřit repríze zábavného kabaretu Smaragdová destička aneb Bohové, vraťte se, turistům se stýská. Lákadlem je nejen Dagmar Pecková coby Héra. ale i známý herec Daniel Bambas, loňský držitel ceny Thálie, v roli boha Herma.

Napsal: Miloš Pelikán

Video: Kodlc Chrudim
Zdroj: YouTube.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here