V zahrádkářské kolonii na Jordánku se servali dva psi. Bude to řešit město

0
1030
Ilustrační foto: Pixabay.com

V pondělí 3. září deset minut před sedmou ráno byli strážníci přivoláni k obchodnímu centru na Borzně, kde občan zaregistroval na lavičce dva spící bezdomovce. Hlídka oba muže po probuzení vyzvala, aby místo uklidili a následně je odsud vykázala.

Pes na Jordánku pokousal jiného psa

V 7.15 hodin požádal občan telefonicky o příjezd strážníků do Sečské ulice, kde psa jeho matky předchozího dne napadl v zahrádkářské kolonii na Jordánku cizí pes a poranil jej. Jelikož majitel tohoto zvířete má v úmyslu jeho matce uhradit výdaje za ošetření psa, požádal, aby jejich jednání byla přítomna hlídka. Strážníci během setkání majitelů psů zjistili skutečný stav věci, událost zadokumentovali a následně ji postoupí k řešení příslušnému odboru městského úřadu.

Šest nesprávně zaparkovaných aut v Průmyslové ulici

Před půl desátou dopoledne obdrželi strážníci oznámení o nesprávně zaparkovaných automobilech na konkrétním místě v Průmyslové ulici. Strážníci zde shledali celkem šest těchto vozidel. S přítomným řidičem jednoho z nich vyřešila hlídka dopravní přestupek na místě a za stěrače ostatních pěti automobilů umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

Parkovačka po udání v sídlišti Na Větrníku

V úterý 4. září po jedné v noci vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení do sídliště Na Větrníku, kde před jedním z panelových domů zaparkoval řidič automobil na místě, kde to zakazuje vodorovné dopravní značení žluté barvy. Hlídka tedy na vozidlo umístila výzvu pro nepřítomného řidiče.

Volání o pomoc z křoví za železniční tratí

V 06.18 hodin kontaktoval strážníky občan s tím, že během čekání na spoj na nástupišti vlakového nádraží v ulici Čs. armády slyšel z křoví za železniční tratí volání o pomoc. Strážníci oznámení prověřili a zastihli zde bezdomovce, který se orientoval, avšak prochladl a měl chvilkové problémy s chůzí. Jakmile jeho potíže ustoupily, lékařské vyšetření muž odmítl s tím, že je zdravotně v pořádku a odešel pryč.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here