Kdo poškodil lanovou prolézačku v Klášterních zahradách?

0
1048
Foto: Pixabay.com

Ve čtvrtek 6. září v 9.23 hodin kontaktovala strážníky pracovnice zdravotnického zařízení na Palackého třídě s tím, že v čekárně nalezla odloženou bundu s injekční stříkačkou uloženou v kapse. Hlídka tedy injekční stříkačku uložila do speciálního boxu a následně ji předala k odborné likvidaci. Oděv byl vzhledem k silnému znečistění okamžitě zlikvidován.

V Novoměstské ulici řádil bezdomovec a dělal nepořádek

Po půl čtvrté odpoledne byli strážníci přivoláni na autobusovou zastávku v Novoměstské ulici, kde měl podle oznámení řádit opilý muž. Hlídka na místě zastihla místního bezdomovce, jenž byl orientován místem i časem. Tento muž musel nejprve uklidit zbytky potravin a následně byl strážníky ze zastávky vykázán.

Podezřelého muže převzala od strážníků policie

V 16.37 hodin bylo na linku 156 oznámeno, že u konkrétního domu v Jungmannově ulici ve Slatiňanech, který je momentálně opuštěný, se právě pohybuje podezřelá osoba. Strážníci po příjezdu zjistili totožnost dotyčného a následně kontaktovali majitelku uvedené nemovitosti. Ta sdělila, že tento jí známý člověk není oprávněn vstupovat na její pozemek, proto hlídka přivolala Policii ČR, která se začala věcí zabývat.

Podezřelé vybírání peněz na opuštěné psy bylo v pořádku

V 18.15 hodin upozornil strážníky místní občan na podezřelou ženu, která v okolí supermarketu na Palackého třídě zřejmě neoprávněně vybírá od kolemjdoucích lidí finanční příspěvky na péči o opuštěné psy. Hlídka oznámení na místě prověřila a shledala, že dotyčná žena tuto činnost vykonává v rámci oficiální sbírky, má při sobě potřebné doklady a protiprávního jednání se nedopouští.

U lanové prolézačky v Klášterních zahradách je prasklý sloupek

O dvacet minut později vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení do Klášterních zahrad, kde žena zaregistrovala poškození dětské lanové prolézačky. Hlídka u tohoto herního prvku shledala prasklý jeden sloupek, proto dočasně zakázala vstup na prolézačku a věc oznámila příslušnému odboru městského úřadu jako závadu.

Svlékající se muž nedaleko pošty U Stadionu

Před 22. hodinou oznámila prostřednictvím linky 156 žena, že u popelnic nedaleko budovy pošty v sídlišti U Stadionu zaregistrovala svlékajícího se muže. Hlídka vyjela na místo, avšak muže nezastihla.

Hlasitá hádka mezi mužem a ženou Na Větrníku

Ve 23.03 hodin obdrželi strážníci anonymní telefonické oznámení o rušení nočního klidu v domě v sídlišti Na Větrníku, kde se obyvatelé jednoho z bytů hádali a žena hlasitě křičela. Hlídka lidi v tomto bytu kontaktovala a ti uvedli, že mezi nimi došlo ke slovní rozepři. Strážníci oba partnery poučili, jak mohou v případě vzájemného konfliktu postupovat, a vyřešili s nimi přestupek proti veřejnému pořádku. Poté hlídka odjela.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here