Obsluha prodejny na Palackého třídě přistihla při krádeži drogistického zboží mladého muže. Odešel odsud s pokutou

0
805
Foto: Pixabay.com

Ve středu 5. září ve čtvrt na dvanáct dopoledne bylo na linku 156 oznámeno, že na Tyršově náměstí parkují nesprávně automobily. Hlídka zde shledala celkem deset těchto vozidel, za jejichž stěrače umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

Jak se ukázalo, žena v supermarketu nekradla

Po půl dvanácté dopoledne byli strážníci přivoláni do supermarketu na Palackého třídě, kde mělo dojít ke krádeži zboží. Hlídka v prodejně provedla šetření, jímž vyšlo najevo, že přítomná podezřelá žena z okresu Ústí nad Orlicí se protiprávního jednání nedopustila. Po tomto zjištění strážníci zase odjeli.

Mrtvá kočka na křižovatce ulic Škroupova a Čs. armády

O několik minut později upozornil strážníky místní občan na uhynulou kočku ve vozovce v křižovatce ulic Škroupova a Čs. armády. Hlídka tedy zvíře vyzvedla a dopravila do veterinární kliniky k odborné likvidaci.

Zadržený zloděj odešel z prodejny s pokutou

Ve 14.02 hodin vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení do supermarketu na Palackého třídě, kde došlo ke krádeži zboží. Přítomný podezřelý mladý muž z Chrudimi se ke svému jednání hlídce doznal a ta s ním vyřešila přestupek proti majetku uložením pokutovy. Zadržené drogistické zboží bylo následně v pořádku vráceno zpět do prodeje.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here