Hasiči zasahovali v bytě U Stadionu, kde se zabarikádovala žena, která tam neměla co pohledávat

0
622
Chrudimští profesionální hasiči. Foto: HZS Pardubického kraje - stanice Chrudim

V neděli 9. září v 11.07 hodin vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení do sídliště Na Větrníku, kde žena zaregistrovala zraněného havrana. Hlídka zvíře vyzvedla a dopravila do služebny městské policie, kde je následně po telefonické domluvě převzal do péče pracovník záchranné stanice živočichů.

Nalezené klíče od auta v trávě v Družstevní ulici

Čtyři minuty po poledni oznámila žena na linku 156, že nalezla v Družstevní ulici v trávě klíče od motorového vozidla. Dodala také, že následně zjistila, ke kterému ze zaparkovaných automobilů tyto klíče patří, a že vyčká na příjezd strážníků v restauraci v Malecké ulici. Hlídka tedy klíče od oznamovatelky převzala a pokusila se vyrozumět jejich majitele v místě bydliště. To se však nepodařilo, proto byla o nálezu informována jeho bývalá manželka, jež přislíbila, že muže vyrozumí o uložení jeho klíčů ve služebně městské policie.

Podezřelí prodejci nabízeli před Albertem ke koupi zlato

Asi v 15.45 hodin informoval občan strážníky o podezřelých prodejcích, kteří jej oslovili u hypermarketu v ulici Dr. Milady Horákové a nabízeli mu ke koupi zlato. Poté tito lidé odjeli v automobilu směrem k supermarketu v ulici SNP. Hlídka nato prověřila okolí všech místních marketů, ale uvedený automobil ani zmíněné prodejce nikde nezaregistrovala.

Parkovačka za stěračem auta v ulici Přemysla Otakara

Ve 21.24 hodin byli strážníci přivoláni do ulice Přemysla Otakara, kde občan zaregistroval nesprávně zaparkovaný automobil. Hlídka tedy za stěrač tohoto vozidla umístila výzvu pro nepřítomného řidiče.

Hádka pozdě večer v bytě v sídlišti U Stadionu

Před 23. hodinou obdrželi strážníci telefonické oznámení od obyvatele sídliště U Stadionu o tom, že jeho dcera se v jeho bytě uzamkla v koupelně, kterou odmítá opustit, a její přítel také nechce dobrovolně z jeho bytu odejít. Strážníci po příjezdu přivolali hasiče, kteří koupelnu zpřístupnili. Poté byli oba lidé s bydlištěm na jiné adrese z bytu oznamovatele vykázáni.

Ženu z Markovic rušila lampa veřejného osvětlení

Ve 04.40 hodin vyjeli strážníci na základě oznámení ženy do Markovic, protože ji rušilo světlo svítící do její ložnice od sousedů. Hlídka na místě shledala, že nešlo o světlo od sousedů, nýbrž o odraz světla lampy veřejného osvětlení. Protiprávní jednání v tomto případě strážníci tedy nezaregistrovali a po tomto zjištění odjeli.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here