Ženy se v Markovicích pohádaly kvůli údajnému svícení do oken. Obě půjdou před komisi

0
424
Foto: Pixabay.com

Ve středu 12. září krátce po sedmé ráno prověřovali strážníci oznámení o špatném parkování ve Václavské ulici, kde mělo na parkovišti u nemocnice parkovat vozidlo značky Škoda a údajně tak bránit průjezdu ostatních vozidel. Strážníci na místě vozidlo nalezli a prostřednictvím lustrace zjistili majitele. Toho se však nepodařilo kontaktovat. Jelikož byla průjezdnost částečně zachována, nemuselo být přistoupeno k odtahu vozidla. Oznámení tak bylo vyřešeno umístěním jedné výzvy pro nepřítomného řidiče vozidla.

Zraněný pes v příkopu poblíž Sobětuch

V 10.33 hodin volal muž na linku 156 s tím, že je při výjezdu z obce Sobětuchy směrem na Slatiňany v příkopu zraněný pes. Strážníci provedli kontrolu místa a poté i širšího okolí, avšak psa nenalezli.

Dva bezdomovci bránili vykládce zboží

V 11.48 hodin přijal operační pracovník městské policie oznámení, že se v ulici Čs. partyzánů nacházejí před restaurací Alfa dva bezdomovci, kteří brání vykládce zboží. Provedenou kontrolou bylo zjištěno, že bezdomovci před příjezdem hlídky místo opustili.

Volně pobíhající bernský salašnický pes

Krátce po půl čtvrté odpoledne přijali strážníci oznámení o volném pobíhání bernského salašnického psa v Hradištní ulici. Jelikož bylo strážníkům známo jméno majitele, byl telefonicky kontaktován a psa si sám odchytl. Přestupek s ním byl vyřešenen napomenutím.

Hádka dvou sousedek skončí u přestupkové komise

V 16.23 hodin oznámila žena z Markovic, že ji slovně napadá její sousedka. Strážníci na místě zjistili, že k hádce a výhrůžkám mezi ženami došlo kvůli údajnému svícení do oken. Celý případ byl zadokumentován a následně bude postoupen k dořešení přestupkové komisi.

V Havlíčkově ulici volně pobíhal malý pejsek

Následně se hlídka přesunula do Havlíčkovy ulice, kde měl v okolí masny volně pobíhat malý pes. Strážníci provedli kontrolu ulice a blízkého okolí, avšak psa nenalezli.

Občana rušil hluk z baru ve Filištínské ulici

Ve 23.22 hodin oznámil občan na linku 156, že je ve Filištínské ulici rušen noční klid. Jak dále uvedl, hluk měl pocházet z místního baru, kde měli hlasitě pokřikovat dva hosté. Hlídka na místě žádný hluk nezaregistrovala a před barem se nikdo nenacházel. Na místě bylo jednáno s majitelem baru, který uvedl, že zmínění hosté se normálně bavili, nikdo podle něj nepokřikoval. Přestupkové jednání nebylo na místě zjištěno.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here