V Poděbradově ulici se válel na zemi bezdomovec, další poléhaval před Borznou na lavičce

0
525
Foto: Městská policie Chrudim

V úterý 18. září po půl deváté ráno byli strážníci přivoláni do Švermovy ulice ve Slatiňanech, kde se opět pohyboval volně pobíhající pes, jehož se hlídka pokusila odchytit během uplynulé noci. Po příjezdu strážníků bylo již zvíře odchyceno pracovníky místních technických služeb. Hlídka psa převzala a dopravila na dvůr městského úřadu, kde jej v pořádku umístila do připraveného kotce. O umístění zvířete následně informovala příslušného pracovníka úřadu.

Parkovačka za stěračem auta po udání v Radoušově ulici

V 9.20 hodin obdrželi strážníci oznámení o nesprávně parkujících automobilech v Radoušově ulici. Hlídka zde shledala jedno stojící vozidlo, za jehož stěrač umístila výzvu pro nepřítomného řidiče.

V Poděbradově ulici ležel na zemi bezdomovec

Ve čtvrt na dvanáct dopoledne vyjeli strážníci do Poděbradovy ulice, kde před prodejnou ležel na zemi bezdomovec. Hlídka dotyčného probudila a následně orientován místem i časem z místa odešel.

Bezdomovec ležící odpoledne na lavičce před Borznou

Ve tři čtvrtě na dvě odpoledne kontaktoval strážníky občan s tím, že na jedné z laviček před obchodním centrem na Borzně zaregistroval ležícího bezdomovce. Hlídka ho probudila a poučila a muž se následně posadil.

Kotě nalezené v Husově ulici skončí v kafilérce

Krátce před 14. hodinou volal na linku 156 občan s tím, že u dětského hřiště ve vnitrobloku v Husově ulici leží uhynulé kotě. Hlídka tedy zvíře vyzvedla a následně je dopravila do veterinární kliniky k odborné likvidaci.

Strážníci pomáhali uložit do postele seniora

V 18.34 hodin požádala strážníky o pomoc pracovnice zařízení pro seniory v ulici Strojařů, neboť bylo třeba přemístit jednoho z klientů z invalidního vozíku na lůžko. Hlídka tedy muže uložila do postele a poté odjela.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here