Podezřelá manipulace s bagrem před půlnocí na Masarykově náměstí

0
733
Ilustrační foto: Pixabay.com

V sobotu 22. září před osmou ráno požádala telefonicky o příjezd strážníků do ulice Obce Ležáků pracovnice zdejšího zařízení pro seniory, neboť zde došlo k pádu jedné klientky, které žena sama nedokázala pomoci vstát. Hlídka klientku po pádu nezraněnou vyzvedla a usadila do křesla, kde zůstala v péči přítomné pracovnice.

Zloděj z Hroubovic odešel z prodejny s pokutou

V 8.12 hodin volala na linku 156 pracovnice supermarketu na Palackého třídě s tím, že v prodejně došlo ke krádeži zboží. Protože přítomný podezřelý mladík z Hroubovic se ke svému protiprávnímu jednání doznal a hlídka s ním vyřešila přestupek na místě uložením pokuty.

Bezdomovec se opíral o budovu radnice a vzbudil pozornost

Po čtvrt na dvanáct dopoledne upozornila strážníky místní žena na to, že u budovy městského úřadu v Pardubické ulici zaregistrovala opřeného bezdomovce, jenž mohl trpět akutními zdravotními problémy. Strážníci tedy muže na místě kontaktovali, ten však sdělil, že pouze odpočíval. Jelikož zdravotní problémy neuvedl a zajištění lékařského ošetření či vyšetření nepožadoval, hlídka odjela.

Hudba z přehrávače rušila obyvatelku paneláku

V 18.03 hodin byli strážníci přivoláni na hřiště za jedním z panelových domů na Palackého třídě, kde se zdržovali dva mladíci, kteří v přehrávači pouštěli hudbu, a tím rušili místní obyvatelku. Po příjezdu hlídky tito chlapci zvuk přístroje zeslabili, aby nikoho nerušili.

Podezřelá manipulace s bagrem na Masarykově náměstí

Po 23. hodině požádal strážníky o spolupráci operační důstojník Policie ČR, neboť obdržel oznámení, že na Masarykově náměstí někdo manipuluje s odstaveným bagrem. Hlídka sdělení prověřila a v uvedené osobě zjistila majitele stavebního stroje, jenž se snažil svůj bagr naložit na přistavený nákladní automobil a odvézt pryč.

Narozeninová oslava rušila noční klid v Medlešicích

Asi ve 23.30 hodin volal občan na linku 156 s tím, že v Medlešicích dochází k rušení nočního klidu hlasitou hudbou, jež vychází od rybníka. Strážníci oznámení prověřili a na místě jednali s odpovědným člověkem, jenž uvedl, že zde probíhá narozeninová oslava s reprodukovanou hudbou, avšak netušil, že by mohl někoho rušit. Muž následně hudbu vypnul a hlídka po vyřešení přestupku odjela.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here