Asistentka primáře Olga Šormová: v Chrudimi je zapotřebí zlepšit bezbariérovost, sociální bydlení a péči o seniory

0
1743
Sekretářka dětského oddělení Olga Šormová s primářem dětského oddělení Chrudimské nemocnice Davidem Kasalem. Foto: z archivu Olgy Šormové

Za hnutí ANO 2011 kandiduje v Chrudimi Olga Šormová a jak říká, Chrudim je její srdeční záležitost. Narodila se tady, třiapadesát let zde žije, vdala se tu a vychovala dvě dospělé děti. Posledních šestnáct let pracuje ve zdravotnictví jako asistentka primářů dětského oddělení Chrudimské nemocnice. Zároveň pracuje v komisi sociálních věcí a zdravotnictví a je členkou výboru pro sociální věci a neziskový sektor Zastupitelstva Pardubického kraje.

Budu nápomocna i v otázkách hospodaření s vodou

„Problematika zdravotnictví je mi nejbližší a budu proto podporovat Chrudimskou nemocnici a rozsah její poskytované zdravotní péče. V Chrudimi je třeba zlepšit bezbariérovost, sociální bydlení, péči o seniory, je zapotřebí těsnější spolupráce zdravotnického a sociálního systému. Samozřejmě budu nápomocna i v jiných oblastech, které budou pro naše město přínosem, jako je otázka hospodaření s vodou, nebo parkování,“ uvádí Olga Šormová.

„Ráda bych pracovala pro Chrudim v duchu toho, co o mě říká náš primář, že jsem pro něho pravou i levou rukou. Ráda bych byla pro své spoluobčany alespoň tou pravou rukou,“ dodává závěrem Olga Šormová.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here