Daniel Vodák: pojďme společně roztrhnout mocenské pakty v Chrudimi

0
2947
Daniel Vodák. Foto: z archivu Daniela Vodáka

Sedmadvacetiletý Daniel Vodák, který se letos rozhodl kandidovat v Chrudimi za hnutí ANO 2011, přiznává, že už od malička vnímal zdejší život jiným způsobem, než jeho vrstevníci. „Všímal jsem si už od útlého věku chybějících přechodů, chodníků i silnic ve špatném stavu, či chátrajících objektů, a jelikož jsem tehdy neměl možnost s tím něco udělat, vždy jsem alespoň běžel za rodiči a nabádal je, ať zavolají panu starostovi a ten to spraví. Bohužel, ač naši dělali, co bylo v jejich silách, problémy se prakticky neřešily, pouze odkládaly na neurčito,“ konstatuje Daniel.

Novými domy za spekulativně horentní sumy město nepozvedneme

„A vězte, že ono se za těch zhruba dvacet let toho zase tolik nezměnilo. V našem městě je stále potřeba opravit spoustu míst, silnic a chodníků. Je potřeba opět přimět mladé lidi, aby chtěli bydlet v Chrudimi a nestěhovali se do větších měst! Jak toho docílit? Areál Transporty Chrudim skýtá spoustu nevyužitých prostor a s tím související nová pracovní místa. Musíme si uvědomit, že se nacházíme v době, kdy zájem o průmyslovou výrobu klesá a je tedy třeba nalákat do města nové investory. Tím, že nám budou před zraky růst nové bytové domy za spekulativně horentní sumy, město opravdu nepozvedneme, ba naopak,“ pokračuje Daniel.

„Pojďme tedy, společně, roztrhnout mocenské pakty a chovat se k úřadu radnice tak, jak se sluší a patří. Pojďme znovu povznést naše krásné město a nechat ho růst. Společně to dokážeme,“ vyzývá závěrem Daniel Vodák.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here