Tři setkání u piva nad horkými tématy Chrudimě: o výkacených stromech před požární zbrojnicí nebo o odplatě sídlišti U Stadionu

0
815
Ilustrační foto: Pixabay.com

Chrudimské hnutí ANO 2011 s lídrem Františkem Pilným pořádá pro své příznivce, zájemce a občany města celkem tři setkání u piva, při kterých se budou debatovat dosavadní poměry na radnici v Chrudimi. První setkání se koná v pondělí 1. října v 19 hodin v restauraci Bowling Bar Stromovka v Družstevní ulici, druhé pak v úterý 2. října v 19 hodin v pivnici Šatlava (bývalá Palma) v sídlišti Na Rozhledně a třetí 3. října už od 18 hodin v restauraci Kleopatra v sídlišti U Stadionu.

Bowlin Bar Stromovka, Šatlava a Kleopatra

Obyvatele Stromovky a Topolské ulice bude například zajímat, z jakého důvodu došlo k neohlášenému pokácení třiceti smrků a znehodnocení životního prostředí před zdejšími bytovkami u požární zbrojnice. Občany, kteří žijí v sídlišti Na Rozhledně, mohou zase zajímat informace o tom, proč dochází ze strany města k průtahům při zamýšlené výstavbě dalšího obchvatu města, který by mohl ulevit Chrudimi od těžké nákladní dopravy v přilehlé Čáslavské ulici, kterou se přijíždí do centra. A konečně obyvatele U Stadionu by mohlo zajímat, proč se zastavily investice do jejich sídliště po zamítnutí původního plánu radnice, který počítal s rozparcelováním této lokality několika novými silnicemi napojenými mimo jiné na sjezd od ulice SNP a městských sportovišť až ke křižovatce U Guláška, proti kterému se zdejší občané rázně postavili. Proto jsou zdejší chodníky rozbité a zdejší infrastruktura řadu let zanedbaná. Že by odplata vedení města občanům za to, že mají vlastní názor? Pokud se chcete dozvědět víc, tak přijďte. Tým hnutí ANO 2011 je připraven vám odpovědět.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here