Na dětském hřišti U Stadionu byla nalezena injekční stříkačka

0
938
Foto: Pixabay.com

Ve čtvrtek 27. září po sedmé ráno volal na linku 156 občan s tím, že na lavičkách u nákupního centra na Borzně polehávají bezdomovci. Hlídka je po příjezdu vykázala a muži odešli pryč.

Zadržený zloděj poškodil nezaplacené zboží

V 10.14 hodin byli strážníci přivoláni do supermarketu v ulici SNP, kde došlo ke krádeži zboží. Podezřelý muž bez domova se strážníkům ke svému jednání doznal, jeho přestupek proti majetku však strážníci nemohli vyřešit pokutovým příkazem na místě, neboť muž při manipulaci toto nezaplacené zboží poškodil a výrobek se tak stal neprodejným. Celou událost hlídka zadokumentovala a následně věc postoupí k dořešení přestupkové komisi při MěÚ v Chrudimi.

Naplněný igelitový pytel na městském obchvatu

Před polednem informovala telefonicky městskou policii žena, že na silničním obchvatu města u sjezdu směrem do Pardubic zaregistrovala na silnici ležící naplněný igelitový pytel. Hlídka oznámení prověřila a shledala, že jeho obsahem byla skelná vata. Následně byl o této skutečnosti informován příslušný pracovník SÚS Pardubického kraje, jenž přislíbil její odklizení.

Injekční stříkačka na dětském hřišti U Stadionu

O několik minut později kontaktoval strážníky pracovník údržby veřejné zeleně s tím, že na dětském hřišti v sídlišti U Stadionu nalezl odhozenou injekční stříkačku. Hlídka tento předmět vyzvedla, uložila jej do speciálního boxu a poté injekci odevzdala k odborné likvidaci.

Strážníci hledali v sídlišti volně pobíhajícího psa

V 17.24 hodin vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení opět do sídliště U Stadionu, kde tentokrát u jednoho z domů volně pobíhal pes bílé barvy, středního vzrůstu a jeho majitel se nikde poblíž nenacházel. Hlídka po příjezdu prověřila místo a následně i jeho okolí, avšak zvíře nikde nezaregistrovala.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here