Eva Kleprlíková: Nelze se zabývat nemovitostmi města, až když jsou v havarijním stavu

0
1373
Zatopené bytové domy v sídlišti Na Šancích. Foto: Roman Zahrádka

Městská zastupitelka Eva Kleprlíková je členem představenstva SBD Chrudim a zabývá se správou a údržbou nemovitostí. Vedle toho pracuje ve dvou komisích Rady města – pro mládež a sport a v bytové komisi. Nyní opět kandiduje za chrudimské hnutí ANO 2011.

Chybí startovací byty, sociální bydlení a služby pro seniory

„Problematika bydlení je mi blízká, proto jsem přesvědčena, že je na tomto poli stále co zlepšovat – myslím tím startovací byty pro mladé, sociální bydlení i kvalitní bydlení včetně služeb pro seniory. Byla bych ráda, kdyby se město více zabývalo údržbou svých nemovitostí, aby se předcházelo problémům a jejich řešení až v momentě havarijního stavu,“ říká Eva Kleprlíková.

Nezapomeňme na protipovodňové opatření Na Šancích

„V dalším volebním období je zapotřebí, aby město pokračovalo v realizaci sjezdu ke sportovištím z ulice Dr. Milady Horákové a odlehčilo dopravnímu zatížení ulic V Průhonech, Na Ostrově, Vrchlického i Svatopluka Čecha. Dále se nesmí zapomenout na řešení protipovodňového opatření v sídlišti Na Šancích tak, aby nezůstalo jako nyní pouze u slibů. Samozřejmě podnětů je daleko víc, například dokončení obchvatu, otevření hotelu Bohemia a další, byla bych ale ráda, kdyby výše uvedené nezůstalo jen přáním mým a našich občanů,“ uzavírá městská zastupitelka.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here