Po čertech dobrá pohádka na prknech Divadla Karla Pippicha v Chrudimi

0
446

Divadlo Karla Pippicha má v sobotu 6. října na programu pohádku „Jak se čerti ženili“. Uvádí ji Divadelní společnost Praha. Začátek je v 15 hodin, zhruba půlka hlediště je už vyprodána. Lístek pro děti do 15 let stojí 50 korun, ostatní návštěvníci za něj zaplatí 100 korun.

Líný princ, chamtivá královna a dobrotivá princezna

Za devatero horami, devatero řekami, v jednom malém království žije ten nejlínější princ, jakého si dokážete představit. Jmenuje se Vendelín. A protože je tak lenošivý, vládne za něj teta Kordula Hamižná, která celé království pomalu rozkrádá, až je nejchudší na celém světě.

Pomoct může už jen princezna Adélka. Ta se rozhodla vdát se za prince svých snů a vydává se ho hledat do světa. Chamtivá teta Kordula se touží stát královnou, ať to stojí, co to stojí. Chce vládnout světu, a proto uzavře smlouvu s peklem. Ovšem nepočítá s tím, že čistá lidská duše je velká vzácnost a láska je silnější než všechno zlo na světě.

Vstupenky na muzikálovou pohádku lze pořídit v Divadle Karla Pippicha, Turistickém informačním centru Chrudim nebo online na stránkách www.chrudimsobe.cz.

Napsal: Miloš Pelikán

Ilustrační video: Zdeněk Stejskal
Zdroj: YouTube.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here