Na Palackého třídě se plazil přes silnici bezdomovec. Byl zakrvácený a nemohl na nohy

0
662
Foto: Pixabay.com

V úterý 2. října ve 12.40 hodin byli strážníci přivoláni do Poděbradovy ulice, neboť zde ženě ve vyjetí vozidlem z parkovacího místa bránil cizí nesprávně zaparkovaný automobil. Hlídka provedenou lustrací vozidla zjistila jeho majitele, jenž se následně dostavil na místo a automobil přeparkoval. Po vyřešení dopravního přestupku strážníci odjeli.

Opilý bezdomovec před nákupním centrem

Deset minut před 13. hodinou informoval strážníky občan o tom, že před nákupním centrem ve Škroupově ulici leží pravděpodobně opilý bezdomovec a další dva muži bez domova sedí na nedaleké zídce. Hlídka na místě, ani v okolí žádného ležícího muže nezaregistrovala. Dva muži sedící na zídce byli orientováni místem i časem a protiprávního jednání se nedopouštěli.

Odchycený kříženec skončil v kotci úřadu

V 17.45 hodin vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení do Slatiňan, kde občan ve Vrchlického ulici odchytl volně pobíhajícího psa. Hlídka dlouhosrstého křížence černé barvy od oznamovatele převzala a dopravila do areálu městského úřadu, kde bylo zvíře prozatím umístěno do připraveného kotce. O jeho umístění byl informován příslušný pracovník úřadu.

Řidič před odjezdem od benzinky kouřil marihuanu

Po 20. hodině upozornil strážníky muž na to, že od čerpací stanice v Dašické ulici odjíždí směrem do města osobní automobil, jehož řidič před jízdou pravděpodobně vykouřil cigaretu marihuany. Hlídka nejprve prověřila ulice v centru směrem k uvedené čerpací stanici a následně provedla hlídkovou činnost i v ostatních ulicích města, avšak uvedené auto nikde nezaregistrovala.

Sanita odvezla krvácejícího bezdomovce do nemocnice

Ve 20.55 hodin volal na linku 156 občan s tím, že u jedné z prodejen na Palackého třídě zaregistroval bezdomovce plazícího se přes silnici. Strážníci muže zastihli sedícího nedaleko komunikace. Byl orientován místem i časem a stěžoval si na bolest nohou. Protože jeho obličej i ruce byly potřísněny krví, byla přivolána sanita, jež muže převezla k ošetření do nemocnice.

Strážníci vykázali z Chrudimské nemocnice bezdomovce

V 00.59 hodin byli strážníci přivoláni do Chrudimské nemocnice, kde se bezdůvodně zdržoval muž bez domova. Hlídka jej po příjezdu z areálu zdravotnického zařízení vykázala.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here