Nedaleko nádražní budovy byl nalezen po půl třetí v noci mrtvý bezdomovec

0
1088
Foto: Pixabay.com

Ve středu 3. října v osm ráno vyjeli strážníci do Lázeňské ulice, kde žena zaregistrovala na vozovce ležící zraněnou kočku. Hlídka tedy zvíře vyzvedla a poté jej dopravila do útulku v Sečské ulici, kde bylo předáno do péče personálu.

U nádražní budovy ležel na zemi bezdomovec

V 9.37 hodin volal na linku 156 muž s tím, že u budovy nádraží ČD v ulici Čs. armády leží na zemi bezdomovec. Po probuzení strážníky byl tento člověk orientovaný místem i časem a sám odsud odešel pryč.

Parkovačka za stání na zeleni v Pardubické ulici

Ve čtvrt na jedenáct dopoledne obdrželi strážníci oznámení o nesprávně zaparkovaném automobilu, jenž v Pardubické ulici parkoval přímo na zeleni. Hlídka tedy za stěrač tohoto vozidla umístila výzvu pro nepřítomného řidiče.

Ve Střeleckém parku volně pobíhal malamut

Přesně v jedenáct dopoledne byli strážníci přivoláni do Střeleckého parku, kde volně pobíhal pes plemene malamut. Před příjezdem hlídky však uvedené zvíře odběhlo neznámo kam.

Děti si stavěly Na Šancích bunkr. Musely ho zbourat

Po půl čtvrté odpoledne kontaktovala strážníky žena s tím, že u horkovodu v sídlišti Na Šancích děti z přineseného odpadu staví bunkr. Strážníci tedy děti poučili a ty následně nahromaděný odpad odnosily zpět na původní místo do příslušných kontejnerů.

Strážníci vykázali z čekárny obtížného bezdomovce

Ve 20.33 hodin vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení do ulice Čs. armády, kde se v budově nádraží ČD bezdůvodně zdržoval bezdomovec, jenž obtěžoval cestující. Hlídka odsud muže vykázala.

Kopání do dveří bytu rušilo obyvatele Hradištní ulice

Krátce po 21. hodině bylo na linku 156 oznámeno, že se v konkrétním panelovém domě v Hradištní ulici vrátil domů jeden z jeho obyvatel a jelikož nemůže otevřít dveře svého bytu, kopal do nich nohou a působil hluk. Po příjezdu strážníků byl však v budově klid a dotyčný muž se už na chodbě domu nenacházel. Po tomto zjištění hlídka odjela.

Nález mrtvého bezdomovce u nádražní budovy

Po půl třetí ráno obdrželi strážníci informaci, že se v ulici Čs. armády nedaleko budovy nádraží ČD nachází ležící bezdomovec, jenž nejeví známky života. Jelikož strážníci po příjezdu k tomuto muži shledali, že oznámení bylo pravdivé, přivolali sanitu a hlídku Policie ČR, jež událost převzala do své kompetence.

Hlídka musela vykázat ven zapáchajícího bezdomovce

V 05.15 hodin byli strážníci opět přivoláni do budovy vlakového nádraží v ulici Čs. armády, kde se uvnitř zdržoval bezdomovec, jenž silně zapáchal. Hlídka odsud muže vykázala.

Stížnost na poškození vstupních dveří bezdomovcem

O čtvrt hodiny později kontaktoval strážníky personál nádraží ČD v ulici Čs. armády s tím, že dotyčný muž bez domova se do jejich budovy opět vrátil a je pravděpodobné, že tentokrát poškodil zámek vstupních dveří. Strážníci na místě shledali, že k uvedenému poškození majetku nedošlo a muže poté vykázali.

Bezdomovec lezl po kolenou. Přijela si pro něj sanita

Po čtvrt na sedm ráno bylo opakovaně oznámeno na linku 156, že v prostoru autobusového nádraží v ulici Čs. armády lezl u prosklené čekárny pro cestující bezdomovec po kolenou. Protože tento místní bezdomovec opakovaně strážníkům uvedl, že má problémy s dolními končetinami a nemůže chodit, byla přivolána sanita, jež následně muže převezla k vyšetření do nemocnice.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here