Rozlícený muž kopal a bouchal ve čtyři ráno v Rooseveltově ulici do dveří bytu. Lidi nemohli spát

0
455
Foto: Městská policie Chrudim

Ve čtvrtek 4. října krátce po osmé ráno vyjížděli strážníci k oznámení, že se mají v prostorách nemocnice nacházet dva bezdomovci. Na místě hlídka zjistila, že zde jeden z bezdomovců čekal na lékařské vyšetření, a druhý byl z prostor nemocnice vykázán.

Podezřelý muž ve Škroupově ulici

V 10.58 hodin požádal operační důstojník Policie ČR z důvodu vytíženosti vlastních hlídek o prověření oznámení, že se má ve Škroupově ulici nacházet údajně podezřelý muž. Po hlídce bylo žádáno ztotožnění této osoby. Strážníci muže v uvedené ulici nalezli a po zjištění totožnosti z místa odešel.

U Komerční banky vyřvával na kolemjdoucí bezdomovec

Ve 12.40 hodin přijali strážníci oznámení, že na lavičce nedaleko Komerční banky sedí bezdomovec, který hlasitě křičí na kolemjdoucí. V tomto případě se jednalo o bezdomovce s trvalým pobytem v Chrudimi, který se po projednání věci zvedl z lavičky a z místa odešel.

Psi poškodili v Topoli sousedovi oplocení

Krátce před 14. hodinou vyjížděli strážníci do místní části Topol, kde muž nahlásil poškození plotu. Na místě bylo zjištěno, že ve spodní části pletivového plotu je díra, kterou mohli podle poškozeného udělat psi ze sousedního pozemku. Následně byl tedy kontaktován majitel tohoto pozemku, který tuto možnost nevyloučil. Za přítomnosti hlídky se oba muži vzájemně dohodli na opravě plotu.

Bezdomovec ležící u nemocnice skončil v ubytovně

V 15.16 hodin bylo na linku 156 oznámeno, že u brány nemocnice leží bezdomovec, který odmítá místo opustit. Na místě byl nalezen bezdomovec, který byl po předchozí domluvě s odborem sociálních věcí a vedením městské ubytovny umístěn do městské ubytovny v Tovární ulici.

Podezřelý pohyb na nákladové rampě na Borzně

V 19.28 hodin volala žena na linku 156 s tím, že se za obchodním centrem Borzna někdo pohybuje po nákladové rampě. Hlídka provedla kontrolu uvedené rampy a přilehlého okolí, nikdo však nebyl nalezen.

Rušení nočního klidu v Rooseveltově ulici

V 04.06 hodin vyjížděli strážníci do Revoluční ulice k oznámení o rušení nočního klidu. Zde se měl muž v domě čp. 593 dožadovat boucháním a kopáním na dveře vstupu do bytu jedné z nájemkyň. Strážníci na místě zjistili, že má muž v bytě své osobní věci, které si chtěl vyzvednout. Po poučení o době nočního klidu muž přislíbil, že si pro své věci přijde v dopoledních hodinách. Poté z místa odešel.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here