Zmatená žena vstoupila do průmyslového areálu v zóně Západ. Strážníci ji museli odvézt manželovi

0
435
Foto: Pixabay.com

V neděli 7. října v 9.20 hodin kontaktovala strážníky pracovnice lékárny v ulici SNP s tím, že jejich zákaznice v prodejně zapomněla platební kartu. Strážníci nejprve zjistili bydliště této ženy a následně se ji pokusili kontaktovat. To se však nepodařilo. Při opakovaném pokusu během dne zákaznice hlídce sdělila, že všechny své platební karty má již při sobě.

Parkování na vyhrazeném místě pro invalidy

Před 18. hodinou bylo oznámeno na linku 156, že před domem v Husově ulici parkuje neoprávněně na parkovacím místě vyhrazeném pro vozidlo invalidy cizí automobil. Strážníci provedli lustraci tohoto vozidla a vzápětí se na místo dostavil jeho řidič. Jelikož šlo o osobu, jejíž přestupkové jednání nesmí městská policie řešit, hlídka událost zadokumentovala a následně zjištěné skutečnosti písemně oznámí nadřízenému tohoto muže.

Do průmyslového areálu vstoupila zmatená žena

Po 19. hodině byli strážníci přivoláni do průmyslového areálu v ulici Strojařů, kde do jedné z firem přišla neznámá zmatená žena. Po zjištění její totožnosti hlídka ženu v pořádku dopravila do místa jejího bydliště, kde byla předána do péče manžela.

Strážníci vykázali z chrudimského Albertu bezdomovce

Ve 20.54 hodin vyjeli strážníci do ulice Dr. Milady Horákové, kde se do místního hypermarketu opakovaně vracel podnapilý bezdomovec. Hlídka tohoto muže s bydlištěm v Chroustovicích z prodejny vykázala.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here