Strážníci rozdávali pokuty za krádeže v chrudimských supermarketech

0
427
Foto: Pixabay.com

V pondělí 8. října v 8.51 hodin vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení na Palackého třídu, kde v supermarketu došlo ke krádeži zboží. Přítomný podezřelý muž z okresu Svitavy se ke svému jednání strážníkům doznal a ti mu za přestupek proti majetku uložili pokutu.

Místní žena se strážníkům ke krádeži doznala

Přesně v poledne volala na linku 156 pracovnice supermarketu v ulici SNP s tím, že u nich došlo ke krádeži zboží. Místní podezřelá žena strážníkům doznala, že jednala s úmyslem zboží nezaplatit, proto hlídka i jí uložila pokutu.

Dalmatin odchycený v ulici Na Kopci skončil v útulku

Po 14. hodině obdrželi strážníci informaci o volně pobíhajícím psu plemene dalmatin v ulici Na Kopci. Hlídka zvíře odchytla a následně jej dopravila do útulku v Sečské ulici, kde bylo umístěno do připraveného kotce.

Parkovačka za stěračem kamionu v ulici Dr. Milady Horákové

Před půl pátou odpoledne byli strážníci přivoláni k hypermarketu v ulici Dr. Milady Horákové, kde na zásobovací komunikaci parkovaly neoprávněně kamiony jiných firem. Hlídka na místě zaregistrovala jedno nákladní vozidlo, za jehož stěrač umístila výzvu pro nepřítomného řidiče.

Městská kamera zachytila muže ležícího na lavičce

Ve 22.44 hodin zaregistroval operátor městské policie prostřednictvím kamerového systému osobu ležící na lavičce v parčíku v Poděbradově ulici. Tento místní obyvatel, orientovaný místem i časem, se po příjezdu strážníků posadil a uvedl, že má nemocné nohy a musí odpočívat. Lékařskou pomoc odmítl a setrval na lavičce. Při následných nepravidelných kontrolách hlídky byl muž v pořádku a vždy na lavičce seděl.

Muž z Filištínské ulice si zásah strážníků rozmyslel

O několik minut později kontaktoval strážníky obyvatel Filištínské ulice s tím, že žádá o jejich příjezd do místa svého bydliště a požaduje zadokumentovaní blíže neurčených skutečností. Po příjezdu hlídky dotyčný uvedl, že již ničeho nežádá, neboť je vše v pořádku a odchází spát. Po tomto sdělení strážníci odjeli.

Nález injekčních stříkaček ve Fibichově ulici

Po páté ráno volala na linku 156 žena s tím, že u jednoho z domů ve Fibichově ulici nalezla odložené injekční stříkačky. Hlídka tyto předměty vyzvedla, uložila je do speciálního kontejneru a následně odevzdala k odborné likvidaci.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here