Muž vystrčil před poštou U Stadionu na ženu přirození. Šlo už o druhý případ exhibicionismu v sídlišti

0
626
Foto: Pixabay.com

Ve čtvrtek 11. října v 9.28 hodin volal občan na linku 156 s tím, že na parkovišti u nemocnice parkuje před lékárnou vozidlo na místě vyhrazeném pro osoby se zdravotním postižením. Oznámení zde bylo vyřešeno umístěním výzvy pro nepřítomného řidiče vozidla.

Na Resselově náměstí se ucpal odtok kašny

Po desáté dopoledne prověřovali strážníci oznámení, že je u kašny na Resselově náměstí zřejmě ucpaný odtok a hladina kašny rychle stoupá. Jelikož byla na místě závada potvrzena, byl o situaci vyrozuměn pracovník Technických služeb Chrudim, který zajistil opravu.

Resuscitace osoby na autobusovém nádraží

V 11.27 hodin byli strážníci požádáni zdravotnickou službou o spolupráci při zajištění místa, kde byla osobě poskytována první pomoc v podobě resuscitace. Hlídka tak neprodleně vyjela na autobusové nádraží, kde postupovala podle pokynů zdravotnické služby.

Bezdomovec putoval z rozhodnutí lékaře na záchytku

K dalšímu oznámení vyjížděli strážníci o necelou hodinu později, tentokrát šlo o bezdomovce ležícího na Palackého třídě před domem čp. 764. Jak strážníci záhy zjistili, muž nebyl schopen samostatné chůze. Dechovou zkouškou mu bylo naměřeno 1,67 promile alkoholu. Následně byl převezen k vyšetření do Chrudimské nemocnice, kde lékař rozhodl o jeho převozu a umístění na protialkoholní záchytnou stanici. Tam byl muž v 14.08 hodin předán personálu.

Spadlý strom na silnici mezi Slatiňany a Trpišovem

V 16.01 hodin přijal operační pracovník oznámení, že na komunikaci vedoucí ze Slatiňan do Trpišova leží spadlý strom. Po příjezdu na místo hlídka zjistila, že jsou zde již hasiči, kteří strom odklízeli.

Dvě krádeže v prodejně Billa byly vyřešeny pokutami

Krátce po půl sedmé večer řešili strážníci krádež v prodejně Billa. Muž z Čáslavi odcizil v obchodě zboží v hodnotě 69,90 Kč. Jelikož se muž ke svému jednání doznal, byl s ním přestupek krádeže vyřešen uložením pokuty a odcizené zboží bylo nepoškozené vráceno zpět do prodeje. O hodinu a půl později došlo v prodejně k další krádeži, tentokrát zde mladý muž z Medlešic odcizil zboží v hodnotě deseti korun. I s ním byl na místě přestupek vyřešen uložením pokuty.

Obnažený muž vystrašil před poštou U Stadionu ženu

Ve 22.55 hodin přijali strážníci oznámení, že se v ulici Na Ostrově v blízkosti pošty před kolemjdoucí ženou obnažil muž, který na ni ukázal své přirození. Na místo neprodleně vyrazila dvoučlenná hlídka, po příjezdu na místo se zde už nacházela hlídka Policie ČR. Provedenou kontrolou uvedené lokality nebyl však muž odpovídající popisu nalezen.

V sídlišti U Stadionu ležel poblíž křoví bezdomovec

Krátce po půlnoci volal muž na linku 156 s tím, že v sídlišti U Stadionu u domu čp. 709 leží poblíž křoví muž s berlemi. Dále uvedl, že by mohlo jít o muže, který měl údajně napadnout jeho přítelkyni. Jak bylo o chvíli později zjištěno, šlo o bezdomovce, který byl v dopoledních hodinách odvezen na záchytku. Muž nejevil známky opilosti, pouze si stěžoval na bolesti nohou. Strážníci mu nabídli pomoc v podobě odvozu do městské ubytovny. Jelikož muž souhlasil, byl naložen do služebního auta a následně převezen do ubytovny v Tovární ulici. Domněnka o tom, že by se mělo jednat o muže, který měl napadnout přítelkyni oznamovatele, se tak nepotvrdila.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here