Na Bídě ležel u křižovatky zraněný bezdomovec. Musela k němu sanita

0
520
Foto: Pixabay.com

V sobotu 13. října v 8.25 hodin upozornila žena strážníky na to, že u okružní křižovatky na Bídě leží muž, zřejmě bezdomovce. Strážníci tuto informaci prověřili a na místě našli muže bez domova, jenž utrpěl zranění v obličeji, zřejmě při pádu do křoví. Z tohoto důvodu byla přivolána sanita, jež muže převzala do péče.

Parkovačka za stání na vodorovném žlutém značení

O čtyři minuty později bylo oznámeno na linku 156, že v Malecké ulici parkuje automobil přímo na vodorovném dopravním značení žluté barvy. Hlídka tedy za stěrač tohoto vozidla umístila výzvu pro nepřítomného řidiče.

Klientka sociálního zařízení se udeřila při pádu do hlavy o topení

Ve 12.48 hodin požádala strážníky o pomoc pracovnice zařízení pro seniory v Soukenické ulici, neboť zde došlo k pádu klientky, jíž pracovnice sama nedokázala pomoci vstát. Hlídka proto ženu vyzvedla a uložila na lůžko. Jelikož klientka uvedla, že se při pádu udeřila hlavou silně o topení, byla na místo přivolána sanita, která ženu dopravila k vyšetření do nemocnice.

Asistence strážníků při narušení veřejného pořádku

Před druhou ráno požádal strážníky o spolupráci operační důstojník Policie ČR, jelikož její hlídky byly vyslány před bar do Havlíčkovy ulice, kde docházelo k narušování veřejného pořádku. Strážníci na místě poskytli potřebnou asistenci policistům a postupovali podle jejich pokynů. Poté odjeli.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here