Vyvrácený strom ohrožoval v ulici Čs. armády zaparkovaná auta

0
901
Foto: Městská policie Chrudim

V neděli 14. října ve 14.08 hodin byli strážníci přivoláni do ulice Čs. partyzánů, kde žena zaregistrovala sedícího cizince s poraněným nosem. Hlídka v něm zjistila ukrajinského dělníka, jenž uvedl, že slavil narození svého vnuka a nepamatuje si cestu na ubytovnu, kde bydlí teprve krátce. Ohledně zranění muž uvedl, že si je způsobil sám a lékařské ošetření nepožaduje. Poté jej hlídka doprovodila k nedaleké ubytovně, kde strážníkům předložil potřebné doklady a zůstal v péči spolubydlících.

Bezdomovci a auto bez značek za hotelem Central

Ve 14.59 hodin volal na linku 156 občan s tím, že u zadní části bývalého hotelu v Husově ulici se zřejmě usadili bezdomovci a dále upozornil na zaparkované vozidlo bez registračních značek. Strážníci na místě žádné bezdomovce nezaregistrovali a nic tam jejich přítomnosti nenasvědčovalo. Ohledně zaparkovaného automobilu bylo zjištěno, že nejde o autovrak, a dále, že toto vozidlo patří chrudimské obchodní společnosti. Žádné protiprávní jednání v tomto případě hlídka neshledala.

Vyloupený rodinný dům v Topolské ulici

Krátce po půl páté odpoledne požádali strážníky o spolupráci policisté, neboť v Topolské ulici došlo k vloupání do rodinného domu a bylo třeba zajistit místo činu do příjezdu Policie ČR. Hlídka místo činu zajistila a následně celou věc převzala k řešení Policie ČR.

Krádež v chrudimském Albertu se nepotvrdila

V 19.32 hodin vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení do ulice Dr. Milady Horákové, kde mělo v místním hypermarketu dojít ke krádeži zboží. Hlídka ale po zhlédnutí kamerového záznamu v prodejně musela konstatovat, že k protiprávnímu jednání v tomto případě nedošlo.

Podezřelý muž lezl v Havlíčkově ulici přes plot

Po 22. hodině upozornil strážníky občan na to, že v Havlíčkově ulici u mostu zahlédl podezřelého muže, jenž přelezl zábradlí směrem k řece a mohl spadnout do vody. Hlídka tohoto mladíka kontaktovala a ten uvedl, že za zábradlím chtěl pouze utrhnout větvičku z keře pro svoji přítelkyni a za své jednání se omluvil. Poté odešel a strážníci odjeli.

Vyvrácený strom ohrožoval v ulici Čs. armády auta

Ve 22.28 hodin volala na linku 156 žena s tím, že se u jednoho z domů v ulici Čs. armády nachází vyvrácený strom a hrozí jeho pád na zaparkované automobily. Hlídka oznámení prověřila a shledala, že strom je i přes opěrnou konstrukci nestabilní, proto přivolala hasiče, kteří provedli jeho ořezání a zpevnili opěrnou konstrukci okolo. Následující den ráno byl o události vyrozuměn příslušný odbor městského úřadu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here