Michal Hrůza zahraje se svou kapelou v Paláci Pardubice

0
754

V kongresovém centru Paláce Pardubice se v pátek 19. října uskuteční koncert Michala Hrůzy a Kapely Hrůzy pro nadaci Rebečina křídla. Speciálním hostem bude skupina WAIT. Lístky jsou k dostání za 250 korun v předprodeji (v Informačním centru Pardubice nebo na www.ticketportal.cz), na místě za 300 korun. Charitativní akce začne v 19 hodin.

Textař, skladatel a zpěvák s dobrým srdcem

Michal Hrůza se na české hudební scéně pohybuje už více než dvacet let. Několik let žil v Pardubicích a rád se tam vrací. Zpěvák, skladatel a textař, zakládající člen a dlouholetý frontman skupiny Ready Kirken se v roce 2006 vydal na sólovou dráhu a založil Kapelu Hrůzy. Od té doby nahrál tři studiová alba a nyní vydává novinku „Michal Hrůza v Rudolfínu“ Je i velmi úspěšným autorem filmové hudby a skladeb pro další interprety.

Poprocková skupina Wait z Pardubic a Hradce Králové je stálicí klubové i festivalové scény v Česku i na Slovensku. Vydala alba „Wait for Me“ a „Life Game“ a je častým hostem slavnějších kapel. Město perníku považuje za svou domovskou scénu.

Nadace Rebečina křídla vznikla, aby pomáhala Rebece Čihákové z Pardubic, která se narodila s nemocí motýlích křídel. Stojí za zmínku, že Michal Hrůza s nadací ochotně spolupracuje už několik let.

Napsal: Miloš Pelikán

Video: Michal Hrůza
Zdroj: YouTube.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here