Problémy s bezdomovci pokračují. Obtěžovali před supermarkety a na ulicích. Jeden byl zadržen při krádeži

0
426
Foto: Pixabay.com

Ve čtvrtek 18. října v 8.46 hodin kontaktoval strážníky občan s tím, že pod zaparkovaným automobilem v ulici Strojařů zaregistroval na vozovce větší olejovou skvrnu. Strážníci informaci prověřili a následně zjistili majitelku tohoto vozidla. Ženu se však nepodařilo kontaktovat, proto byl k jejímu automobilu přivolán hasič, jenž olej zasypal absorbční látkou. Celá událost bude následně předmětem dalšího šetření.

Bezdomovec ve vozovce v Družstevní ulici

Minutu po desáté dopoledne vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení do Družstevní ulice, kde oznamovatel zaregistroval bezdomovce pohybujícího se ve vozovce. Po příjezdu hlídky se muž nacházel už mimo komunikaci a seděl na nedaleké lavičce. Strážníci jej tedy poučili a poté odjeli.

Ležící bezdomovec před supermarketem v ulici SNP

Přesně v poledne volal na linku 156 občan s tím, že před supermarketem v ulici SNP zaregistroval ležícího muže bez domova. Po příjezdu hlídky se tento muž orientovaný místem a časem postavil a sám místo opustil.

Dva vykázaní bezdomovci u křižovatky v Poděbradově ulici

Stejně tak ve 13.49 hodin byli strážníci přivoláni k ležícímu bezdomovci, jenž se nacházel před supermarketem v Poděbradově ulici. Hlídka na místě zastihla dva muže bez domova, které odsud vykázala.

Kočka s poraněním na krku v chatové oblasti Na Borku

Chvíli před 18. hodinou kontaktoval strážníky muž s tím, že v chatové kolonii Na Borku zaregistroval a následně odchytil kočku s poraněním na krku. Před příjezdem strážníků však zvíře oznamovateli uteklo neznámo kam a následně se je nepodařilo již nikde zaregistrovat.

Bezdomovec zadržený při krádeži v supermarketu

V 19.14 hodin vyjeli strážníci do supermarketu v ulici SNP, kde došlo ke krádeži zboží. Přítomný podezřelý bezdomovec se ke svému jednání doznal a hlídka s ním vyřešila přestupek uložením pokuty.

Před obchodem v ulici SNP se válel na zemi bezdomovec

Po 21. hodině bylo oznámeno na linku 156, že na parkovišti u supermarketu v ulici SNP leží neznámý muž. Hlídka ověřila, zda tento bezdomovec netrpí akutními zdravotními problémy a poté jej odsud vykázala.

Kdo opakovaně zvonil na zvonek u dveří prodejny?

Ve 22.28 hodin se na strážníky obrátila telefonicky s žádostí o pomoc pracovnice supermarketu v ulici SNP, neboť u zadní části jejich prodejny někdo opakovaně zvonil na zvonek u dveří. Hlídka prověřila místo a následně okolí celého objektu, avšak žádné osoby zde nezaregistrovala.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here