Partnerská rozepře v ulici Bohuslava Martinů nedala spát sousedům

0
615
Foto: Pixabay.com

V pátek 19. října ve 20.08 hodin požádal o příjezd strážníků pracovník ostrahy supermarketu v ulici SNP, protože se do prodejny opakovaně vrátil bezdomovec, jemuž dokonce musel odebrat lahev rumu, kterou v prodejně vzal. Po příjezdu hlídky se muž bez domova už v supermarketu nenacházel. Ohledně odebraného alkoholu vyšlo najevo, že se dotyčný přestupkového jednání nedopustil, neboť mu lahev s alkoholem pracovník ostrahy odebral ještě na prodejní ploše prodejny předtím, než s ní došel k pokladní zóně. Následně hlídka prověřila okolí supermarketu a shledala, že dotyčný bezdomovec se v té době zdržoval v sousední prodejně, odkud byl následně vykázán.

Oslava na hřišti v Markovicích rušila noční klid

Před 23. hodinou byli strážníci upozorněni, že v Markovicích dochází k rušení nočního klidu hlukem, jenž vychází z hřiště, kde probíhala oslava. Strážníci po příjezdu na místo zjistili, že oslava byla již ukončena, avšak na hřišti setrvalo několik lidí, kteří se vzájemně bavili. Hlídka následně jednala s odpovědnou osobou a přítomné poučila o dodržování nočního klidu. Poté odjela.

Obyvatelka bytu Na Šancích hrála v noci na klávesy

Sedm minut po jedné v noci bylo oznámeno na linku 156, že v panelovém domě v sídlišti Na Šancích dochází k rušení nočního klidu hlukem, jenž vychází z bytu. Strážníci po příjezdu slyšeli z uvedeného bytu hru na klávesový hudební nástroj, proto kontaktovali jeho obyvatelku, jež uvedla, že u ní doma probíhala oslava narozenin. Poté oslavu ukončila. Hlídka po vyřešení přestupku odjela.

Partnerská rozepře v domě v ulici Bohuslava Martinů

O dvacet minut později byli strážníci přivoláni do bytového domu v ulici Bohuslava Martinů, kde měl obyvatel jednoho z bytů kopat na společné chodbě do dveří a působit hluk. Hlídka kontaktovala muže i jeho přítelkyni. Oba uvedli, že mezi sebou měli partnerskou rozepři, nikdo z nich však do dveří nekopal a nepůsobili ani nadměrný hluk. Hlídka oba partnery poučila a následně odjela.

Zaparkované auto s otevřenými dveřmi U Stadionu

Krátce před druhou v noci kontaktoval strážníky občan s tím, že na parkovišti v sídlišti U Stadionu zaregistroval zaparkovaný automobil s otevřenými zadními dveřmi, v jehož okolí se nikdo nenacházel. Hlídka provedenou lustrací zjistila majitelku tohoto vozidla a poté v místě jejího bydliště kontaktovala rodinného příslušníka, jenž automobil zkontroloval a poté zajistil.

Nevhodné chování bezdomovce v Chrudimské nemocnici

V 06.27 hodin volala na linku 156 pracovnice Chrudimské nemocnice s tím, že ve vstupní hale sedí bezdůvodně bezdomovec, jenž se nevhodně chová ke zdravotnickému personálu a odmítá budovu opustit. Hlídka však muže ve zdravotnickém zařízení nezastihla, neboť ještě před jejím příjezdem odešel neznámo kam.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here