V Topoli byl nalezen zraněný jeřáb. Strážníci ho předali ochráncům zvířat

0
402
Foto: Pixabay.com

V pondělí 22. října po desáté dopoledne upozornil strážníky místní občan na to, že zaregistroval na parkovišti na Resselově náměstí stojící automobil s klíčky ponechanými v zámku dveří, přičemž se u vozidla nikdo nenacházel. Hlídka provedenou lustrací zjistila majitele tohoto auta z Chrudimi, jenž se vzápětí dostavil na místo, aby vozidlo překontroloval a zajistil.

Odhozená použitá injekční stříkačka ve Fibichově ulici

Ve čtvrt na jednu odpoledne byli strážníci přivoláni do Fibichovy ulice, kde místní obyvatel zpozoroval na zemi odhozenou použitou injekční stříkačku. Hlídka ji tedy uložila do speciálního boxu a poté ji odevzdala k odborné likvidaci.

Kočka se zlomenou nohou až v dalekém Podhradí

Krátce před 13. hodinou volal na linku 156 obyvatel obce Podhradí s tím, že se u nich nachází kočka se zlomenou nohou. Operátor městské policie proto kontaktoval pracovníka Městského úřadu v Třemošnici, jenž přislíbil učinit potřebné kroky.

Zraněný jeřáb v chrudimské místní části Topol

Ve 14.03 hodin vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení do Topole, jelikož se zde nacházel mladý zraněný jestřáb. Hlídka poraněné zvíře převzala a následně jej předala do péče pracovníka záchranné stanice živočichů.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here