Přestupková komise převzala od strážníků další podnět k hádavé sousedce na Palackého třídě

0
678
Foto: Městská policie Chrudim

Ve středu 24. října v 8.01 hodin vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení do Slatiňan, kde žena na tamní okružní křižovatce zaregistrovala ležící pryžový pás. Hlídka tedy předmět vyzvedla a uložila jej mimo komunikaci. O události poté informovala správce komunikace, jenž provede jeho likvidaci.

Problémy se sousedkou na Palackého třídě nemají konce

V 9.58 hodin volal na linku 156 spolumajitel domu na Palackého třídě s tím, že pokračují jeho problémy se sousedkou, která se i nadále chová hrubě k němu i ke klientům jeho studia, jež v domě provozuje. Protože stejné jednání ženy tento muž oznámil již v minulých dnech, kdy byla věc zadokumentována, strážníci spis doplnili o nové skutečnosti a celý spisový materiál postoupili k dořešení přestupkové komisi městského úřadu.

Parkovačka na náklaďáku kvůli stání za obchoďákem

Přibližně o hodinu později byli strážníci upozorněni na to, že za obchodním centrem v ulici SNP parkuje nákladní automobil v místě, kam mají tato vozidla vjezd dopravní značkou zakázán. Hlídka tedy za stěrač automobilu umístila výzvu pro nepřítomného řidiče.

Muž vytrvale ve Václavské ulici tloukl do dveří a zvonil

Asi v 11.15 hodin byli strážníci přivoláni do Václavské ulice, kde do jednoho z bytových domů opakovaně vstoupil neznámý muž, jenž následně tloukl na dveře bytu a zvonil, přestože nikdo neotevřel. Rozčíleným obyvatelům domu jako důvod svého počínání uvedl, že v uvedeném bytu zapomněl svůj mobilní telefon. Ti jej však pokaždé z domu vykázali. Po příjezdu hlídky se dotyčný v domě už nenacházel, avšak provedeným šetřením vyšlo najevo, že je skutečně známým obyvatele uvedeného bytu, kde během návštěvy ponechal odložený telefon. Po tomto zjištění se přítomní obyvatelé domu domluvili, že při dalším příchodu neznámému muži umožní vyzvednutí jeho přístroje.

Dva bezdomovci ležící na lavičkách autobusové zastávky

Ve 14.06 hodin bylo oznámeno na linku 156, že v Pardubické ulici leží na lavičkách umístěných v prostoru autobusové zastávky bezdomovci. Hlídka na místě zastihla dva muže bez domova, jež oba ze zastávky vykázala.

Muž se nemohl ve Filištínské ulici dostat domů. Neměl klíče

Krátce před 18. hodinou požádal strážníky o pomoc obyvatel Filištínské ulice, protože jeho klíče od bytu měla přítelkyně a on se nemohl dostat domů. Muž dále uvedl, že se již pokusil přítelkyni zastihnout v místě bydliště, kde opakovaně zvonil, ta však neotevřela. Telefonicky jí kontaktovat nemohl, protože při sobě neměl svůj mobil. Hlídka následně telefonicky jednala s mužovou přítelkyní, jež uvedla, že její domovní zvonek nefunguje, proto má přítel zaklepat na okno. Zároveň ale uvedla, že klíče od jeho domu nemá. Strážníci tyto informace předali muži. Ten dalšího nežádal a odešel k přítelkyni.

Bezdomovec ležící v Pardubické ulici ve vozovce

Po půl osmé večer informoval strážníky místní občan o tom, že v Pardubické ulici zaregistroval bezdomovce ležícího ve vozovce. Hlídka po příjezdu zastihla místního muže bez domova sedícího mimo komunikaci. Poté se muž přemístil na nedalekou lavičku, kde zůstal sedět orientován místem i časem.

Tísňový signál od seniorky z ulice Strojařů

V 05.46 hodin obdržel operátor městské policie tísňový signál od obyvatelky zařízení pro seniory v ulici Strojařů. K ženě tedy vyjela hlídka, jež ale cestou obdržela informaci, že k vyslání tísňového signálu došlo omylem a dotyčná žena je v pořádku.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here