Na Masarykově náměstí se válel na zemi místní bezdomovec

0
619
Foto: Pixabay.com

Ve čtvrtek 25. října v 7.45 hodin volala žena na linku 156 s tím, že v ulici U Parku nalezla zraněnou kachnu. Strážníci na místě poraněnou kachnu převzali a následně ji převezli do služebny, kde ji od strážníků převzal pracovník záchranné stanice Pasíčka.

Za parkování před garáží dostala řidička pokutu

Krátce po jedenácté dopoledne vyjížděli strážníci do ulice Čs. partyzánů, kde mělo vozidlo značky Volkswagen parkovat před vjezdem do garáže. V průběhu řešení události se k vozidlu dostavila jeho majitelka, která ihned přeparkovala. Přestupek s ní byl vyřešen uložením pokuty.

Parkování na místech pro invalidy u Albertu a Kauflandu

Ve 12.15 hodin přijali strážníci stížnost, že u obchodních domů Kaufland a Albert neoprávněně parkují vozidla na místech vyhrazených pro invalidy. Provedenou kontrolou obou parkovišť nebylo však zjištěno žádné přestupkové jednání.

Strážníci asistovali u agresivního pacienta v Husově ulici

Po půl druhé odpoledne asistovali strážníci v Husově ulici zdravotníkům při ošetření agresivního pacienta. Na místě jednali podle dispozic záchranky.

Otevřené zadní dveře u automobilu v Družstevní ulici

V 17.01 hodin volala žena na linku 156 s tím, že je v Družstevní ulici zaparkované vozidlo, u něhož jsou otevřené zadní dveře. U vozidla se podle oznamovatelky nikdo nenacházel. V průběhu řešení události se k vozidlu dostavil příbuzný majitele auta, který jej řádně uzamkl. Strážníkům uvedl, že z vozidla nebylo nic odcizeno.

Místní bezdomovec ležel na Masarykově náměstí na zemi

Krátce po půl šesté ráno vyjížděli strážníci na Masarykovo náměstí, kde měl podle oznamovatele ležet na zemi muž. Hlídka zjistila, že jde o místního bezdomovce. Muž byl po probuzení orientován místem i časem. Po projednání věci z místa odešel.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here