Řidič auta zastavil v Pardubické ulici ženu a dotazoval se jí na cestu. Zároveň při tom onanoval

0
535
Foto: Městská policie Chrudim

Ve čtvrtek 1. listopadu před půl jedenáctou dopoledne oznámila na linku 156 řidička, že ve Václavské ulici nemůže vyjet vozidlem z parkovacího místa, neboť jí v tom brání cizí nesprávně zaparkovaný automobil. Po příjezdu strážníků se však na parkovišti nenacházela ani oznamovatelka, ani nesprávně zaparkované vozidlo, proto operátor městské policie ženu telefonicky kontaktoval. Ta sdělila, že již z parkoviště odjela.

Ovce na silnici poblíž chrudimských kasáren

Po poledni byli strážníci přivoláni do ulice Obce Ležáků, kde občan na silnici u vojenských kasáren zaregistroval pobíhající ovce. Hlídka oznámení prověřila, avšak zvířata nikde nezaregistrovala.

Stížnost na zhoršenou průjezdnost Malecké ulice

Ve 13.36 hodin upozornil strážníky řidič na to, že je v Malecké ulici zhoršená průjezdnost z důvodu vykládání kontejneru z nákladního automobilu. Hlídka na místě shledala, že průjezdnost zmíněné ulice byla zachována.

Kamion nemohl projet pod mostem v Rubešově ulici

Před 18. hodinou požádal strážníky o pomoc řidič nákladního automobilu s návěsem, jenž při průjezdu Rubešovou ulicí shledal, že vzhledem k výšce vozidla neprojede pod zdejším mostem. Hlídka tedy muži poskytla asistenci, aby nedošlo k ohrožení bezpečnosti silničního provozu, a poté muž zvolil jinou trasu.

Řidič auta onanoval v Pardubické ulici před ženou

Po 18. hodině se do služebny městské policie dostavila žena a oznámila strážníkům, že v dopoledních hodinách byla v Pardubické ulici oslovena řidičem projíždějícího automobilu, jenž se dotazoval na cestu. Když přistoupila k jeho vozidlu, zahlédla, že muž ve vozidle onanoval. Poté odjel pryč. Hlídka tedy věc oznámila Policii ČR jako poznatek k dalšímu možnému využití.

U autobusové zastávky ležel na zemi bezdomovec

V 19.36 hodin vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení do Pardubické ulice, kde u autobusové zastávky ležel bezdomovec. Hlídka tohoto muže probudila a následně jej odsud vykázala.

Sedm aut parkujících v sídlišti Víta Nejedlého na chodníku

Ve 20.07 hodin bylo prostřednictvím linky 156 oznámeno, že před jedním z domů v sídlišti Víta Nejedlého parkují automobily na chodníku. Strážníci na místě shledali celkem sedm vozidel. Na šest z nich byly umístěny výzvy pro nepřítomné řidiče a v případě sedmého vozidla vyřešila hlídka přestupek s jeho řidičem na místě.

Opilec se válel před budovou úřadu v Městském parku

Ve 23.55 hodin upozornil strážníky občan na to, že na parkovišti u budovy úřadu v Městském parku leží neznámý muž. Hlídka tohoto mírně podnapilého, avšak místem i časem orientovaného, slovenského občana probudila a ten následně sám odešel.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here