Opilá žena se dobývala v době nočního klidu do domu ve Sladkovského ulici, bouchala na dveře a křičela

0
348
Foto: Městská policie Chrudim

V sobotu 3. listopadu v 8.33 hodin oznámila prostřednictvím linky 156 pracovnice supermarketu na Palackého třídě krádež zboží. Protože podezřelá žena se ke svému úmyslnému jednání přítomným strážníkům doznala, vyřešila s ní hlídka přestupek proti majetku uložením pokuty. Zadržené zboží bylo v pořádku vráceno zpět do prodeje.

Dvě parkovačky a pokuta za chybné parkování

Přibližně o dvacet minut později byli strážníci přivoláni do Hradištní ulice, kde parkovaly automobily v místě, kde je stání zakázáno. Hlídka v ulici shledala celkem tři nesprávně parkující vozidla. S přítomným řidičem jednoho z nich vyřešili strážníci dopravní přestupek na místě a za stěrače dalších dvou automobilů umístila hlídka výzvy pro nepřítomné řidiče.

Strážníci vyčkali u ležícího muže na zdravotníky

Před 16. hodinou požádal strážníky o asistenci operátor záchranky, neboť obdržel informaci, že v Rubešově ulici leží na zemi muž. Hlídka oznámení prověřila a u tohoto člověka setrvala do příjezdu zdravotníků, kteří muže odvezli sanitním vozem do nemocnice.

Nález platební karty v supermarketu v ulici SNP

Ve 20.45 hodin vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení do ulice SNP, kde v byla supermarketu nalezena platební karta. Hlídka nález od personálu prodejny převzala a poté jej odevzdala do oddělení ztrát a nálezů městského úřadu.

Tři parkovačky po udání občana v Pobřežní ulici

Po půl jedenácté večer kontaktoval strážníky občan s tím, že v Pobřežní ulici parkují nesprávně automobily, a dodal, že je z jednoho místního domu slyšet nadměrný hluk. Strážníci v ulici, kde platí zákaz stání, shledali tři zaparkovaná vozidla, za jejichž stěrače umístili výzvy pro nepřítomné řidiče. V uvedeném domě bylo ticho a rušení nočního klidu zde hlídka nezaregistrovala.

Opilá osoba se dobývala do domu ve Sladkovského ulici

Několik minut poté bylo oznámeno na linku 156, že se do domu ve Sladkovského ulici právě dobývá opilá osoba, která bouchá na dveře a křičí. Hlídka v přítomné ženě zjistila jeho obyvatelku, jež nemohla v kabelce najít své klíče od domu. Když je následně nalezla, odemkla a vstoupila do domu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here